Jdi na obsah Jdi na menu

19. 3. 2016

Knižní hromádka na březen

 

Knižní hromádka na leden je netypicky skromná. I když ona není, jen tak vypadá. V březnu jsem totiž nastoupila do nové práce, takže hodně knihu budu číst pracovně, tady vám ovšem ukazuji jen obálky knih, co budu číst pro zábavu. 

 

Co si chci přečíst v březnu?  ​​

pulnocni-koruna.jpgserafina-draci-posel.jpgsal-smrti.jpgjak-stvorit-divku.jpg​​​​​​

Začneme pracovními knihami, které vám zde jen vyjmenuji. Budu číst pohádky Sněhová královna, Peter Pan a Odyssea (ano, máte to zařazené jako pohádku, takže předpokládám, že se jedná o nějaké převyprávění pro děti:). Dále mi na stole přistál Lovec zabiják od Chrise Ryana, což je vojenský thriller. Pak tu mám takovou srandu v podobě Příručku leteckého přežití

 

A teď to zajímavější. Co budu číst pro zábavu? Hlavně recenzní výtisky. Nejprve tu mám Dračího posla, za kterého už se vážně stydím, protože ho tu vidíte už minimálně potřetí. Možná i po čtvrté. A já už jsem přestala počítat, jak velký skluz s recenzí mám. Obrovský. Pak tu mám Půlnoční korunu, na kterou jsem zvědavá, protože Skleněný trůn mi teda nesedl. Následuje Jak stvořit dívku, prý by to mělo být drsné i vtipné. Uvidíme. A nakonec tu mám knihu, na kterou se opravdu moc těším: Sál smrti. Sérii Čínských thrillerů jsem si totiž doopravdy oblíbila a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. 

 

 

Jaký byl plán na únor?

 

jikra-v-popelu.jpgruda-kralovna.jpgserafina-draci-posel.jpgmuj-pes-doggo.jpgmesto-schodu.jpg​​​​​​cress.jpg

 

 

Hm, zajímavý. A chvíli to vypadalo i na velký úspěch, ale koncem měsíce se mi to nějak zvrhlo. Nakonec jsem přečetla 7 knih a kousek:) A z toho 5 z hromádky. 

 

A jak to nakonec dopadlo? 

 

ruda-kralovna.jpgcress.jpgjikra-v-popelu.jpg​​​​​​muj-pes-doggo.jpgdarek-z-prave-lasky.jpgfangirl1.jpg

 

​​

Pokud si chcete přečíst něco o tom, co jsem v únoru přečetla a podívat se na mé fotky, tak mrkněte na Přečteno za únor 2016. Jsem líná to tu vypisovat, když už jsem to jednou psala, tak snad vám to nevadí:) Navíc tuším, že ani pravidelným čtenářům by se to nechtělo číst dvakrát:)

 

Zveřejněné recenze:

Victoria Aveyard: Rudá královna (Rudá královna 1)

Saaba Tahir: Jiskra v popelu (Jiskra v popelu 1)

Dárek z pravé lásky

Magie Stiefvater: Osudný polibek (Havraní bratrstvo 1)

Marisa Meyer: Cress (Měsíční kroniky 3)

Mark B. Mills: Můj pes Doggo

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář