Jdi na obsah Jdi na menu

19. 3. 2017

Knižní hromádka na březen

 

 

Na knižní hromádku na březen se vážně hodně těším, protože v ní mám knihy, na které jsem čekala tak dlouho a nedočkavě. Mám ti sice hlavně young adult literaturu, ale v různých žánrech - současnou romanci, sci-fi, fantasy i pohádkový re-telling. K tomu urban fantasy, historickou fantasy a jednu detektivku. Jop, tohle je dobrá hromádka, takže doufám, že toho přečtu co nejvíc.

Poslední dobou to se mou není jednoduché - čtení mě baví, ale recenzování už ne. A navíc většinu času jsem tak unavená, deprimovaná a ustaraná, že si čtení nedokážu plně vychutnat a na knihu se soustředit. Ale tak doufám, že se to zlepší, protože by byla hrozná škoda, kdybych si neužívala tak skvělé knihy, jaké mám doma.

 

Co si chci přečíst v březnu?

hvezdy-nad-hlavou.jpgsera-hlidka.jpgdivoka-pisen.jpgpripad-ukradeneho-zubu.jpgprobuzeni-simona-spiera.jpg

 

muz-z-ostrova-lewis.jpgzakazane-prani.jpg

 

Začneme pracovními knihami. Tentokrát mě čekají rovnou dvě harlekýnky,  Zapomenout na pravidla a Nezávaný flirt, které budu číst rovnou dvakrát. A k tomu budu číst znova Příliš tiché hodiny od Eda McBaina  a Pod bičem hákového kříže.

A knihy pro zábavu. Začneme knihami, které jsem měla ještě v minulé hromádce: Šerá hlídka, což je třetí díl série Noční hlídka, a Hvězdy nad hlavou, což jsou doplňující povídky k sérii Měsíční kroniky. Proč jsem ani jednu z těhle knih ještě nepřečetla, netuším:)

Pak tu mám knihy, na které se hodně těším. Na Divokou píseň jsem zatraceně zvědavá, protože zatím jsou na ní ohlasy velmi kladné. Na Probuzení Simona Speara se těším jak malá holka, tak snad nebudu zklamaná. A od Případu ukradeného zubu neočekávám žádný průšvih, protože Jackaby je prostě láska:) K tomu jsem přihodila dvě knihy z knihovny: Zakázané přání, což je re-telling pohádky o Aladinovi a kouzelné lampě, na který se moc těším, a Muž z ostrova Lewis, druhý díl z trilogie Ostrov Lewis. Skála mě nadchla, takže na druhý díl se patřičně těším:)

 

 

 

 

Zveřejněné recenze:

Leigh Bardugo: Griša - světlo a stíny (Griša 1)

Richelle Mead: Třpytný dvůr (Třpytný dvůr 1)

William Ritter: Případ ukradeného zubu (Jackaby 2)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář