Jdi na obsah Jdi na menu

23. 6. 2017

Knižní hromádka na červen

 

 

Můj cíl byl, aby knižní hromádka na červen byla opravdu malá. Jak je vidět, ani náhodou mi to nevyšlo. Hromádka totiž čítá 8 knih - a řada z nich jsou pěkné resty.

 

Co si chci přečíst v červnu?

 

koruna.jpgbez-srdce.jpgdotek-vetrelce.jpgneobycejni.jpgnahradni-kluk.jpgfantasticka-zvirata-a-kde-je-najit.jpgcaraval.jpgpoust-v-plamenech.jpg

 

Začneme pracovními knihami. Čeká mě harlekýnka Nechtěné dědictví, Klasické pohádky bratří Grimmů a Charlese Peraulta a Kniha džunglí. A taky miliarda článků do dvou různých časopisů.

 

Nejdřív tu mám resty. Opravdu ošklivý rest v podobě Neobyčejných, na které se sice těším, ale pořád je nejsem schopná přečíst. Pak tu mám taky rest v podobě Caravalu. Taky se na něj těším, ale čas prostě není. Zcela nečekaně se mi na hromádce objevil i Dotek vetřelce. Měla jsem ho vyhlédnutý v edičním plánu s tím, že si ho půjčím v knihovně, ale nakonec jsem ho dostala na recenzi. Jsem na to strašně zvědavá, protože humoristická fantasy s mimozemšťany? To může být buď bomba, nebo taky průšvih:) Doufám, že aspoň ten přečtu dřív, než se z něj stane rest:)

Následuje Bez srdce. Marissu Meyer mám moc ráda, takže na to se opravdu těším. A pak tam mám ryzí oddychovky. Fantastická zvířata  a kde je najít,  které jsem nikdy nečetla, přestože patřím mezi velké fanoušky Harryho Pottera, Náhradního kluka, což je nenáročná letní romance, a Korunu. Cokoliv od Kiery Cass je za mě skvělé oddychové čtení. A nakonec Poušť v plamenech, na kterou se hodně těším, což je jediná kniha, na kterou mám ještě dost času, ale prostě si ji chci přečíst:) Zákon schválnosti:) 

 

 

Zveřejněné recenze:

Kasie West: Náhradní kluk

Kerstin Gier: Třetí stříbrná kniha snů (Silber 3)

Erika Swyler: Kniha dohadů

Rae Carson: Po zemi bloudím dál (Po zemi bloudím dál 1)

Ben Aaronovitch: Prokleté domovy (Peter Grant 4)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář