Jdi na obsah Jdi na menu

22. 7. 2017

Knižní hromádka na červenec 2017

 

Na červenec jsem - stejně jako v červnu - nechtěla mít velkou knižní hromádku. No, a jak vidíte, tak mi to zase úplně nevyšlo:) 

Na léto mám samou oddechovou literaturu - ale to já mám vždycky:) Takže ya fantasy, romance, detektivka a historický román.

 

Co si chci přečíst v červenci?

 

dvur-mlhy-a-hvevu.jpgbez-srdce.jpgbig_mozna-jednou-sr1-337291.jpg

 

legenda-o-krvi-a-lasce.jpgcerne-svetlo.jpgsmrtici-posedlost.jpg

 

Začneme pracovními knihami. Budu číst pohádkové převyprávění Bohové a bohyně řecké mytologie (ty řecká jména jsou fakt hnus) a Zub za zub od Eda McBaina. A pak dva časopisy:)

No, a z recenzních výtisků tu mám samozřejmě  resty: Dvůr mlhy a hněvu, které jsem si šetřila na dovolenou, až na to, že jsem zjistila, že už si beru dovolenou jen proto, aby doháněla dvě jiné práce. Pak tu mám taky rest v podobě Bez srdce, na které se - hádejte - taky těším. Jen ten čas není. A pak tu mám knihu, která kupodivu není rest, a to Možná jednou, new adult romanci.

K tomu jsem přihodila Černé světlo, třetí díl ze série Akta Enzo, protože ho mám ve čtečce - na cestování ideál. A Legendu o krvi a lásce, protože už jsem pěkně dlouho nečetla žádný historický román a navíc Jack Rozparovač, to je moje:) A nakonec jednu knihu ze své knihovničky, a to Smrtící posedlost, což je další díl z mé oblíbené a nekonečné série detektivek s prvky sci-fi a romance. 

 

 

Jaké byly mé plány na červen?

 

koruna.jpgbez-srdce.jpgdotek-vetrelce.jpgneobycejni.jpgnahradni-kluk.jpgfantasticka-zvirata-a-kde-je-najit.jpgcaraval.jpgpoust-v-plamenech.jpg

Ambiciozní, co na to říct:) Na to, že jsem nechtěla mít velkou knižní hromádku, mi to teda tvrdě nevyšlo:)

 

A jak jsem dopadla?

 

nahradni-kluk.jpgpoust-v-plamenech.jpgcaraval.jpgkoruna.jpgdotek-vetrelce.jpgfantasticka-zvirata-a-kde-je-najit.jpgneobycejni.jpg

Nakonec jsem ale přečetla z hromádky 7 knih, což je hodně nadstandardní výsledek - a navíc, všimněte si, jsem se držela jen knih z hromádky. To se mi zase až tak často nestává:)

 

Zveřejněné recenze:


Kasie West: Náhradní kluk

Alwyn Hamilton: Poušť v plamenech (Poušť v plamenech 1)

Stephanie Garber: Caraval (Caraval 1)

Kiera Cass: Koruna (Selekce 5)

Victoria Schwab: Neobyčejní

Gini Koch: Dotek vetřelce

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář