Jdi na obsah Jdi na menu

16. 4. 2016

Knižní hromádka na duben

 

Knižní hromádka je pořád neobvykle skromná (i když se pomalu rozrůstá), ale režim si zatím úplně nesedl - zvlášť mi ho zničilo stěhování na začátku dubna. 

Tentokrát mám na hromádce hlavně young adult fantasy - potřebuju něco lehkého a nenáročného. A taky jednu epickou fantasy, kterou jste tu už jednou viděli:)

 

Co si chci přečíst v dubnu?  ​​

 

zrcadleni.jpglock-a-mori.jpgpulnocni-koruna.jpgzvracene-myslenky.jpg

​​​​

Začneme pracovními knihami, které vám zde jen vyjmenuji. Budu číst  odbornou knihu Na všech mořích o bitevních křižnících (asi je vám jasné, jak se na to "těším":), životopisnou knihu Ženy s korunou, detektivku Záhadná nálepka od E. Wallace. No, pestrá směska - a to ještě netuším, co mi do toho všechno dalšího přijde:)

 

A teď to zajímavější. Co budu číst pro zábavu? Zase skoro samé recenzní výtisky. Nejprve tu mám Půlnoční korunu, druhý díl Skleněného trůnu, což už je taky rest, protože jsem ji měla mít přečtenou. Ehm. Poslední dobou mi to nějak nevyhází. Pak tu mám Zrcadlení, závěrečný díl Šepotání. Něco mi říká, že vím, jak to dopadne, ale můžu se mýlit:) Pak tu mám knihu Lock a Mori, na kterou jsem hodně zvědavá. Sherlocka Holmese totiž můžu skoro v každé podobě. Apak tu mám jednu knihu z knihovny - Dračí cestu, první díl série Mince a dýka. Tu už jsem jednou rozečetla, ale musela jsem ji vrátit do knihovny, takže je čas pustit se do ní znovu. A nakonec jednu knihu ze své knihovničky restů - Zvrácené myšlenky, což by měl být romantický thriller.

 

 

 

Jaký byl plán na březen?

 

pulnocni-koruna.jpgserafina-draci-posel.jpgsal-smrti.jpgjak-stvorit-divku.jpg​​​​​​

 

 

Skromný. Hodně skromný. No, nakonec se mi z něj podařilo přečíst tři knihy plus jednu ze své knihovničky. Jenže v práci jsem přečetla pět knih, z toho tři dokonce dvakrát, takže to v závěru dělá 12 kousků. Což je hodně dobré:)

 

A jak to nakonec dopadlo? 

 

serafina-draci-posel.jpgsal-smrti.jpgjak-stvorit-divku.jpg​​​​​​zoo-city.jpg

 

​​

Pokud si chcete přečíst něco o tom, co jsem v březnu přečetla, tak si počkejte na Přečteno, které se na blogu objeví během příštího týdne:)  Jsem líná to tu vypisovat, když už jsem to jednou psala, tak snad vám to nevadí:) Navíc tuším, že ani pravidelným čtenářům by se to nechtělo číst dvakrát:)

 

Zveřejněné recenze:

Rachel Hartman: Dračí posel (Serafína 2)

Peter May: Sál smrti (Čínské thrillery 3)

Rainbow Rowell: Fangirl

Morgan Matson: Léto na druhý pokus 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář