Jdi na obsah Jdi na menu

15. 5. 2016

 

Knižní hromádka na květen

 

V knižní hromádce na květen mám pět knih, na které se hodně těším. Tak doufám, že si nový režim už konečně sedne a dovolí mi číst. Protože pokud by to mělo vypadat tak jako dosud, tak budu vážně nešťastná.  A taky nevím, čím budu krmit blog, že.

Tentokrát mám na hromádce směsici young adult fantasy, urban fantasy a klasické fantasy. Květen prostě budu fantasy měsíc:)

 

Co si chci přečíst v květnu?  ​​

skola-dobra-a-zla.jpgmesic-nad-soho.jpglaska-mezi-pismenky.jpgdraci-cesta.jpgpulnocni-koruna.jpg

Začneme knihami, které budu číst v práci. Rozečtené mám Hroby bez diktátorů od J. Duffacka a vojenský thriller Váleční štváči od Chrise Ryana. A ještě mám na stole zlom Na všech mořích, co je moje "oblíbená" kniha o válečných křižnících. Čeká mě taky naturalistický román Tchyně od Azaveda a detektivka Nebezpečná hra od Edgara Wallace. Jako melouch budu číst slaďárnu Ledový muž. Upřímně, nestíhám, takže by to chtělo ještě jednu hlavu.

 

Pak následují recenzní výtisky. Jako první se chystám na Půlnoční korunu, protože je to pěkně velký rest a už dávno jsem ji měla přečíst. Ach jo. Dále tu klasickou fantasy Dračí cesta, což je taky slušný rest - tentokrát z knihovny. Jednak ji musím vrátit, druhak mám doma už druhý díl. Hauu. Nestíhám. Ale to už jste tu slyšeli, ne?

 

Pak tu mám zase něco lehkého a to Lásku mezi písmenky, na kterou se dost těším. Roztomilých příběhů není nikdy dost. Nechybí ani závěrečný díl Školy dobra a zla, na které jsem dost zvědavá. A nakonec to nejlepší - Měsíc nad Soho, na který se těším jak malá:)  

 

 

 

Jaký byl plán na duben?

 

zrcadleni.jpglock-a-mori.jpgdraci-cesta.jpgpulnocni-koruna.jpgzvracene-myslenky.jpg

 

 

Ukázalo se, že s prací na jeden a čtvrt úvazku a všemi dalšími povinnostmi čtení nejde dohromady. V hromádce jsem měla pět knih a přesvědčila jsem se, že je to v rozhodně víc než dokážu zvládnout. Reálné jsou bohužel tak 2-3 knihy měsíčně, což je strašlivě málo - zvlášť když jste knižní blogerka, že. A navíc já i měla chuť číst, ale čas ne. Hnus, vážně.

 

A jak to nakonec dopadlo? 

 

zvracene-myslenky.jpglock-a-mori.jpgzrcadleni.jpg

​​

Pokud si chcete přečíst něco o tom, co jsem v prosinci přečetla a podívat se na mé fotky, tak mrkněte na Přečteno za duben 2016. Jsem líná to tu vypisovat, když už jsem to jednou psala, tak snad vám to nevadí:) Navíc tuším, že ani pravidelným čtenářům by se to nechtělo číst dvakrát:)

 

Zveřejněné recenze:

Heather W. Pettoyvá: Lock a Mori

Rachel Hartman: Příběh draků (Serafína 1)

A. G. Howard: Zrcadlení (Šepotání 3)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář