Jdi na obsah Jdi na menu

9. 1. 2016

Knižní hromádka na leden

 

V knižní hromádce na leden mám hodně divokou směsku. Na dost knih se těším, na některé jsem jenom zvědavá.  Každopádně leden je u mě ve stylu dočítání restů z minulého roku a čtení knih z knihovny, na které už nemívám tolik času.

Tentokrát mám na hromádce opravdu různorodou směsici. Young adult fantasy, urban fantasy, historický román a romány pro ženy. I v jednotlivých žánrech si myslím, že ty knihy budou dost různorodé, takže jsem na to dost zvědavá.

 

Co si chci přečíst v lednu?  ​​

ruda-kralovna.jpgvidorad.jpgpulnocni-vyprodej.jpgserafina-draci-posel.jpgmesto-schodu.jpgdobra-proti-severaku.jpg​​​​​​harry-potter-a-tajemna-komnata.jpgharry-potter-a-vezen-z-azkabanu.jpgprvni-dojmy.jpgpycha-a-premlovani.jpg

 

Začneme recenzními výtisky, které tu mám ještě z loňského roku. Jako první tu mám rest v podobě Vidořádu od Samanthy Shannon. Na ten jsem se tam moc těšila, až jsem ho nestihla přečíst. Nechápu, jak se mi tohle vždycky podaří. Pak tu mám Rudou královnu od Victorie Aveyard, Půlnoční výprodej od Seanan McGuire a Dračího posla od Rachel Hartman. Doufám, že něco z toho bude dobré čtení.

 

Pak následují knihy z knihovny. Jako první tu mám Město schodů od R. J. Bennetta, na které se mo těším. Následuje Dobrý proti severáku, což je román psaný formou e-mailů. Doufám, že t bude dobré a hlavně, že se to bude zatraceně rychle číst:) A dále tu mám dva re-readingy - a volba nepadla na nic jiného než na druhý a třetí díl Harryho Pottera:) A nakonec jeden rest z mé knihovničky - a to První dojmy od Charlieho Lovetta, na které se moc těším, a Pýchu a přemlouvání od Jane Austen.

 

 

Jaký byl plán na prosinec?

 

vidorad.jpgharry-potter.jpgjackaby.jpgnocte.jpgdarek-z-prave-lasky.jpgseptajici-lebka.jpg​​

 

 

Skromný. A dokonce se mi ho podařilo i skoro dodržet. Bylo to ale jen tak tak a vina padá na Skleněný trůn, u kterého jsem se ohavně zasekla. Nakonec jsem dvě knihy dočítala doslova na poslední chvíli - a to vážně myslím, že jsem četla ještě na Silvestra, než jsem vyrazila za přítelem.

 

A jak to nakonec dopadlo? 

 

jackaby.jpgseptajici-lebka.jpgdarek-z-prave-lasky.jpgharry-potter.jpgzapadakov.jpgnocte.jpg​​

 

​​

Pokud si chcete přečíst něco o tom, co jsem v prosinci přečetla a podívat se na mé fotky, tak mrkněte na Přečteno za prosinec 2015. Jsem líná to tu vypisovat, když už jsem to jednou psala, tak snad vám to nevadí:) Navíc tuším, že ani pravidelným čtenářům by se to nechtělo číst dvakrát:)

 

Zveřejněné recenze:

William Ritter: Jackaby (Jackaby 1)

Jonathan Stroud: Šeptající lebka (Lockwood a spol. 2)

Dárek z pravé lásky

J. K. Rowling: Harry Potter a kámen mudrců

Courtney Cole: Nocte (Nocte 1)

Sarah J. Maas: Skleněný trůn (Skleněný trůn 1)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář