Jdi na obsah Jdi na menu

21. 1. 2017

Knižní hromádka na leden

 

 

Leden je u mě ve stylu dočítání restů z minulého roku a čtení knih z knihovny, na které už nemívám tolik času. Těch knih je ale v hromádce podezřele málo, protože jsem si hned z kraje roku nechtěla působit zbytečný stres z toho, že nestíhám. Stačím, že nestíhám v práci a doma uklízet:)

Tentokrát mám na hromádce slušnou směsku. Young adult fantasy, urban fantasy, postapo sci-fi či něco takového a romanci pro náctileté.

 

 

Co si chci přečíst v lednu?  

kralovna-stinu.jpgbesneni.jpgdenni-hlidka.jpgilluminae.jpgjen-si-troufni.jpg

 

Začneme pracovními knihami. Čeká mě harlekýnka Výhodný obchod a kniha Případ chamtivé exmanželky od E. S. Gardnera. Romantika je na redigování fajn a detektivky s Perry Masonem mám ráda, takže to snad bude alespoň z tohoto hlediska příjemný měsíc.

A knihy pro zábavu. Začnu restem v podobě Denní hlídky, což je druhý díl série Noční hlídka. Tu už jsem kdysi dávno četla, takže vím, že je to dobré, tak proč se z toho stal  tak obrovský rest netuším. Pak tu mám Illumiane, což je momentálně  velký hit. Nebyla jsem si vůbec jistá, jestli tahle dost neobvyklá kniha bude pro mě, ale pak jsem si přečetla ukázku a usoudila jsem, že ji nutně musím mít. Následuje Běsnění, což jsou doplňkové novely k trilogii Šepotání. Od toho neočekávám nic, jen oddychovku na víkend. A nakonec tu mám Královnu stínů, čtvrtý díl ze série Skleněný trůn, což je pěkná bichle (přes 600 stran!), ale na tu se dost těším. K tomu jsem přihodila jednu knihu z knihovny - a to Jen si troufni, což je volné pokračování knihy Překroč svůj stín, která se mi hodně líbila. 

 

 

 

 

Jaký byl plán na prosinec?

 

temnejsi-tvar-magie.jpgharry-potter-a-tajemna-komnata-ilustrovana.jpgarmada.jpgvanocni-zazrak.jpgilluminae.jpg

 

denni-hlidka.jpgzimni-more.jpg

 

 

Takový střední, aspoň na mé poměry, ale stejně to nedopadlo. Prostě jsem neměla čas ani sílu, což bylo motto celého roku 2016. A to se asi nezlepší, i když na tom pomalu začínám pracovat. Nakonec jsem s odřenýma ušima přečetla 6 knih, z toho 5 z hromádky.

 

 

A jak to nakonec dopadlo? 

 

harry-potter-a-tajemna-komnata-ilustrovana.jpgtemnejsi-tvar-magie.jpgzimni-more.jpgvanocni-zazrak.jpgocelovy-polibek.jpgarmada.jpg

 

​​

Pokud si chcete přečíst něco o tom, co jsem v prosinci přečetla a podívat se na mé fotky, tak mrkněte na Přečteno za prosinec 2016. Jsem líná to tu vypisovat, když už jsem to jednou psala, tak snad vám to nevadí:) Navíc tuším, že ani pravidelným čtenářům by se to nechtělo číst dvakrát:)

 

Zveřejněné recenze:

J. K. Rowling: Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrovaný) (Harry Potter 2)

V. E. Schwab: Temnější tvář magie (Temnější tvář magie 1)

Sergej Lukjaněnko: Noční hlídka (Noční hlídka 1)

Jay Asher: Vánoční zázrak

Ernest Cline: Armada

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář