Jdi na obsah Jdi na menu

14. 1. 2018

Knižní hromádka na leden 2018

 

 

Knižní hromádka na ledem se mi z nějakého záhadného důvodu rozrostla na 10 knih. Jo, měla jsem si dát nějaké předsevzetí typu: Nevytvářet nesmyslné knižní hromádky. Už teď bych ho porušila. A samozřejmě netuším, kdy to jako chci číst, protože ledem mám nechutně narvaná... Ten začátek roku bude rozhodně zajímavý:)

 

Co si chci přečíst v lednu?

 

snih-nebo-popel.jpgplamen-v-temnote.jpgtisic-kousku-tebe.jpgseroprostor.jpggrisa---boure-a-vzdor.jpga-zrodi-se-pisen.jpg

 

Začneme jako vždy restem, a to v podobě knihy Sníh nebo popel. Sice jsem říkala, že s ní nepolezu do roku 2018, ale jak vidíte, polezu. Pak tu mám Van Goghovu hvězdnou noc, což jsem zábavné příběhy pro děti, a Už nikdy pešky po Arménii a Gruzii, což je pro změnu zábavný cestopis.

Taky jsem na hromádku zařadila velký rest v podobě Zrozená z ohně - S vědomím konce, což je fantasy od české autorky. Třeba se k tomu v lednu dostanu. Pak tu mám Bouři a vzdor (druhý díl trilogie Griše - těším se na Temnyje), Plamen v temnotě (pokračování Jiskry v popelu, které byla boží a ještě jednu boží), A zrodí se píseň (třetí díl Kostičasu, těším se, ale snad se v tom budu orientovat ) a Tisíc kousků tebe (cestování paralelními vesmíry? to je něco pro mě!). No, nakonec jsem na hromádku, protože už takhle vůbec není velká, přihodila ještě knížku z knihovny: Palác lží (třetí díl ze série Royalové) a knížku z vlastní knihovničky: Šeroprostor (jo, ta posedlost sci-fi mě pořád nějak nechce pustit:)

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář