Jdi na obsah Jdi na menu

23. 11. 2016

Knižní hromádka na listopad

 

Sestavit knižní hromádku na listopad bylo poměrně pracné. Měla jsem objednáno dost recenzních výtisků z října, ty mi ale do konce měsíce nedorazily. Pak mě v listopadu napadl zlotřilý bacil a nechce se mě pustit, takže jsem úplně ztratila chuť na čtení. Nakonec jsem hromádku zredukovala jen na 5 knih.

 

Tentokrát mám na hromádce samou fantasy - young adult, new adult a urban fantasy. A všimněte si, prosím, jak se mi podařilo hromádku (čirou náhodou) sladit do takových těch lehce pochmurných podzimních barev:)

 

 

Co si chci přečíst v listopadu?  ​​

winter.jpgdenni-hlidka.jpgslepi-ptaci.jpgdvur-trnu-a-ruzi.jpgsepot-podzemi.jpg

               

Začneme pracovními knihami. Budu číst Sira Petera od Edgara Wallace a román pro ženy Musíš mi věřit od Dany Hlavaté. Dvě knihy nejsem tolik, ale člověk má plno jiné práce, takže mu na to hlavní - tedy na čtení - nezbývá čas. A na samém konci měsíce mě čeká ještě harlekýnka, jejíž název zatím ještě ani neznám:)

 

A teď radši knihy pro zábavu.  Nejprve tu mám lehký restík v podobě Dvora trnů a růží. Se S. J. Maas mám složitý vztah, tak se bojím, že se u toho budu trápit, jako když jsem četla Skleněný trůn. Doufám, že to bude lepší. O hodně! Pak tu mám Denní hlídku, kterou už jsem kdysi dávno četla. Tahle urban fantasy série patří k těm nejlepším, takže je to taková sázka na jistotu. V příchodem podzimu mám chuť zase na nějakou pořádkou detektivku nebo thriller, takže Slepí ptáci se perfektně hodí. Čekala jsem na ně celý rok, co uplynul od prvního dílu Pět, tak doufám, že budou stát za to! 

 

A pak tu mám knížky, na které se moc těším. Šepot podzemí je už třetí díl ze série urban fantasy Peter Grant - a vy víte, jak si na městkou fantasy potrpím. A nakonec tu mám jednu z nejočekávanějších knih letoška - Winter, závěrečný díl série Měsíční kroniky. Jsem tak strašně zvědavá, jak to dopadne a těším se na mého oblíbence císaře Kaie:)

 

 

 

Jaký byl plán na říjen?

 

dvur-trnu-a-ruzi.jpgharry-potter-a-proklete-dite.jpgstranky-sveta.jpgnedej-se.pngpomsta-a-rozbresk.jpgbohove-gothamu.jpgvezen-noci-a-mlhy.jpg

 

Sedm knih nebylo zase tak strašně moc, ale pořád to bylo na hranici. Nakonec se mi jich povedlo přečíst osm a dokonce jsem skoro dodržela i tu hromádku. Skoro:)

A jak to nakonec dopadlo? 

 

stranky-sveta.jpgnedej-se.pngvezen-noci-a-mlhy.jpgbohove-gothamu.jpgohnive-srdce.jpglovci-vran.jpgharry-potter-a-proklete-dite.jpgpomsta-a-rozbresk.jpg

 

​​

Pokud si chcete přečíst něco o tom, co jsem v prosinci přečetla a podívat se na mé fotky, tak mrkněte na Přečteno za říjen 2016Jsem líná to tu vypisovat, když už jsem to jednou psala, tak snad vám to nevadí:) Navíc tuším, že ani pravidelným čtenářům by se to nechtělo číst dvakrát:)

 

Zveřejněné recenze:

Kai Meyer: Stránky světa (Stránky světa 1)

Kiera Cass: Šťastně až navěky

Rainbow Rowell: Nedej se

Reneé Ahdieh: Pomsta a rozbřesk (Pomsta a rozbřesk 1)

J. K. Rowling: Harry Potter a prokleté dítě (Harry Potter 8)

Anne Blankman: Vězeň noci a mlhy

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucy Lillianne - *

23. 11. 2016 11:38

taky si delam plany, ale vzdycky je tezky tomu nakonec dostat :-D

Suzanne - Re: *

9. 12. 2016 15:37

Já se snažím, někdy to jde, jindy vůbec:)