Jdi na obsah Jdi na menu

11. 11. 2017

Knižní hromádka na listopad 2017

 

 

Knižní hromádku na srpen jsem hodně zredukovala, protože tohle léto není zrovna ideálním obdobím na čtení - a čtyři práce najednou tomu zrovna moc nepomáhají. Ale mám na ní zase knížky, na které se moc těším, tak snad z toho aspoň něco přečtu.

 

Co si chci přečíst v listopadu?

 

fantasticka-zvirata----ilustrovana.jpgsnih-nebo-popel.jpgdenik-alchymistky-kralovske-turne.jpgubulena-hromadka-stesti.jpgdiabolik.jpgjikra-v-popelu.jpgrise-bouri.jpgharry-potter-a-vezen-z-azkabanu---ilustrovany.jpg

 

 

Začneme pracovními knihami. Budu číst Zub za zub od Eda McBaine, harlekýnku, které ještě nemá název, a hromadu článků do časopisů.

Těch knih je tolik ze tří důvodů: za a) vyšlo spousta novinek, za b) jsem knižní sysel a za c) mám tu ještě tři resty z října. Těmi je Královské turné, Sníh nebo popel a Verum. Pak tu mám Dívku z inkoustu a hvězd, kterou jsem měli jako reading copy ve VIP balíčku na Humbooku. No, a pak hromadu novinek, na které se mega těším: Říše bouří (sem s tím), Diablik (young adult scifi, to chci), Ubulená hromádka štěstí (komiks, takže to stihnu přečíst). A dvě ilustrované krásky: Harry Potter a vězeň z Azkabanu a Fantastická zvířata a kde je najít. Ani jednu z těhle knih bych nemusela číst, protože už jsem je četla, ale stejně to udělám a budu se u toho (jako vždy) dojímat.

A k tomu bych si ráda dala re-reading Jiskry v popelu, kterou už si moc nepamatuju (jen vím, že byla skvělá:) , a doma mám už druhý díl. A z knihovny jsem si půjčila konečně něco od Ládi Zibury - 40 dní pěšky do Jeruzaléma. Mám rozečtené a zatím je to boží:)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář