Jdi na obsah Jdi na menu

14. 12. 2017

Knižní hromádka na prosinec 2017

 

 

Knižní hromádka na prosinec se mi z nějakého záhadného důvodu rozrostla na 10 knih. A to ještě není finální počet, protože taky dostanu nějaké knihy od Ježíška, že. (Vím to, protože si Ježíška dělám sama:) Sice budu mít přes Vánoce volno, ale zase tak moc volna, abych přečetla deset a víc knih ne. Takže jak takhle výzva dopadne, bude jistě velmi zajímavé:)

 

Co si chci přečíst v prosinci?

 

harry-potter-a-vezen-z-azkabanu---ilustrovany.jpgsnih-nebo-popel.jpgjikra-v-popelu.jpgslehackova-oblaka.jpgpolibek-v-new-yorku.jpgpisen-zimy.jpggemina.jpgmagie-spojuje.jpg

 

Začneme jako vždy restem, a to v podobě knihy Sníh nebo popel. Tu vážně hodlám přečíst, protože s takovým restem nepolezu do roku 2018. Pak tu mám menší restík v podobě Harryho Potter a Vězně z Azkabanu, což je překvapivé, ale já si prostě chci Harryho Pottera vychutnat a na to potřebuju mít klid. 

Ráda bych si dala re-reading Jiskry v popelu, protože už mám doma druhý díl. Taky chci dočíst 40 pěšky do Jeruzaléma od Ladislava Zibury, protože to mám půjčené z knihovny, a někdo už si tuhle knihu rezervoval. (Zdrádce!)

Pak tu mám Geminu, na kterou se hrozně těším (sci-fi!), ale nevím, kdy ji budu číst, protože je to kniha, které se nikam nedá vzít. Tematicky tu mám Píseň zimy, které nesklízí zrovna nadšené ohlasy, ale já si myslí, že se mi bude zamlouvat. Těsně před Vánoci si taky hodlám aspoň trochu navodit vánoční atmosféru Polibkem v New Yorku, i když pochybuju, že se mi to povede. Taky tu mám Šlehačková oblaka, ale čekám, až budu mít lepší náladu - jinak věřím, že by mě tahle kniha štvala:) A přímo na vánoční svátky si šetřím Magie spoluje, na kterou se mega těším. Miluju sérii Kate Daniels. A taky mi Ježíšek přinese nový případ s Lincolnem Rhymem s názvem Poslední hodina, což je moje vánoční tradice, tak uvidíme, jestli se jí budu držet i letos. (Zatím to vypadá, že jo:)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář