Jdi na obsah Jdi na menu

5. 8. 2016

Knižní hromádka na srpen

 

V knižní hromádce na srpen mám docela divokou směsku. Na některé knihy se těším jako malá, na jiné jsem hodně zvědavá. Ale nechápu, co jsem dělala, když jsem si sestavila hromádku, která má devět knih! Asi jsem se zbláznila.

Tentokrát mám na hromádce různorodou směsici. Young adult fantasy, urban fantasy, klasickou fantasy, feel good román, young adult contemporary, dvě historické detektivky a motivační knihu. 

 

Co si chci přečíst v srpnu?  ​​

dedicka-ohne.jpgkralovska-krev.jpgragnarok-za-polovic.jpgkluk-meho-srdce.jpgctenari-z-broken-wheel.jpgvejir-s-kosatci.jpgbohove-gothamu.jpgkrad-jako-umelec.jpgvarovne-priznaky.jpg

 

 

V práci mě nově čekají Pohádky bratří Grimmů.  Pak taky konečně musím smést ze stolu Na všech moříchPod bičem hákového kříže a Příručku leteckého přežití

Nejprve tu mám resty, jak jinak. Začneme tím obrovitánským, a tím je Královská krev. Stydím se. Následuje Dědička ohně. Sérii Skleněný trůn nijak nezbožňuju, ale pořád jí dávám šanci, protože mě autorka občas nějakým zvratem a vývojem překvapí. Tak uvidíme. Pak tu mám knihu, která se kupodivu restem ještě nestala, aspoň myslím. Ale taky se můžu mýlit. A to je kniha s jedovatě zelenou obálkou a zvláštním názvem Ragnarok za polovic. Podle předchozích dílů očekávám zábavnou, nenáročnou urbanku. 

A nakonec tu mám knihy, na které se hodně těším: Kluk mého srdce, Čtenáři z Broken Wheel doporučují a Vějíř s kostatciFeel good román rozhodně potřebuju, takže se těším. A Kluka mého srdce jsem si chtěla přečíst už v okamžiku, kdy jsem dočetla Můj život u sousedů, tedy asi rok předtím, než vůbec vyšel v originále. A Vějíř s kostatci? Co k tomu říct, poslední díl mé oblíbené série historických detektivek. Asi po deseti letech se dozvím, jak do dopadlo.

A nějakým záhadným způsobem se mi k tomu přifařila historická detektivka Bohové Gothamu, lékařský thriller Varovné příznaky a kniha o kreativitě Kraď jako umělec.

 

 

Jaký byl plán na červenec?

 

knihovna-dusi.jpgnocni-hlidka.jpgdcera1.jpgneslysno.jpgohnivy-dotyk.jpgkritik.jpgaristoteles-a-dante.jpgpodezrele-umrti.jpg

 

 

Docela ambiciózní, ale nakonec se mi ho podařilo ještě překonat. Jsem na sebe vážně pyšná, i když tím důvodem bylo to, že jsem měla dovolenou. A taky, že jsem na hromádce měla nenáročné letní oddechovky, na které jsem se vážně těšila. 

 

A jak to nakonec dopadlo? 

 

kritik.jpgnocni-hlidka.jpgaristoteles-a-dante.jpgpodezrele-umrti.jpgnezadana.jpgneslysno.jpgdcera1.jpgotka.jpgohnivy-dotyk.jpgknihovna-dusi.jpg

​​

Pokud si chcete přečíst něco o tom, co jsem přečetla a podívat se na mé fotky, tak mrkněte na Přečteno za červenec 2016. To bude online příští týden:) 

 

Zveřejněné recenze:

Peter May: Kritik (Akta Enzo 2)

Richelle Mead: Neslyšno

Kiera Cass: Dcera (Selekce 4)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Daramegan - Pěkná hromada :)

5. 8. 2016 15:13

Taky mám v plánu Dědičku, Bohy a Kluka mého srdce :-) tak pěkné čtení přeju :-)

Suzanne - Re: Pěkná hromada :)

12. 8. 2016 19:26

Děkuji, tobě taky.

Schmetti - Aristoteles...

5. 8. 2016 22:35

Toho si chci přečíst už dlouho, ale nejdřív musím to, co mám rozečteno :-D

Suzanne - Re: Aristoteles...

12. 8. 2016 19:26

To moc dobře znám:)

miki - Dcera

12. 8. 2016 12:16

Tu mám dávno přečtenou, Eadlyn byla jen trochu namyšlená, ale jinak to byla paráda!:)

Suzanne - Re: Dcera

12. 8. 2016 19:25

Už jsem ji taky zvládla - a dobré to bylo:)