Jdi na obsah Jdi na menu

20. 8. 2017

Knižní hromádka na srpen 2017

 

 

Knižní hromádku na srpen jsem hodně zredukovala, protože tohle léto není zrovna ideálním obdobím na čtení - a čtyři práce najednou tomu zrovna moc nepomáhají. Ale mám na ní zase knížky, na které se moc těším, tak snad z toho aspoň něco přečtu.

 

Co si chci přečíst v srpnu?

 

falesny-polibek.jpgrad-zlomenych-kridel.jpgdrake.jpg

papirova-princezna.jpghadohlavec.jpg

 

Začneme pracovními knihami. Budu číst Zub za zub od Eda McBaine, harlekýnku, které ještě nemá název, a hromadu článků do časopisů.

Nejprve tu mám rest v podobě Řádu zlomených křídel, což by měla být kombinace post-apokaplypického románu, špionážního thrilleru a fantasy. To zní zajímavě. Jako další recenzák tu mám Drakea, to by pro změnu měl být mix fantasy, detektivky ve stylu americké drsné školy a humoru. Jo, to zní dobře. A do třetice všeho dobrého - tedy třetí recenzák od Hostu je Hadohlavec, čtvrtý díl ze série Čínských thrillerů, který naprosto miluju, takže i když je to žhavá novinka, tak se do něj musím hned pustit!

 

K tomu jsem přihodila dvě knížky z knihovny, na které se neskutečně těším: Papírovou princeznu a Falešný polibek. Vlastně pořádně nevím, co od těchhle knížek očekávat, ale to mé těšení nijak neumenšuje. A pak tu mám jednu knihu z mé knihovničky: Nula stupňů volnosti, kterou už jsem ale četla. Jen jsem prostě dostala hroznou chuť si přečíst příběh Jamese Bonda znovu:)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Myanmar - To je halda! :)

20. 8. 2017 22:50

Teda, to je pěkná hromádka, docela by mě zajímalo, jestli to do konce srpna stihneš! :) Přeju s tím hodně štěstí a snad se knih líbí a dělají radost :)