Jdi na obsah Jdi na menu

22. 2. 2017

Knižní hromádka na únor

 

Na únor jsem si připravila 7 knih, což nevím, jestli není moc, když uvážíme, že únor je nejkratší měsíc v roce. Mám tu vcelku klasiky směsku young adult literatury, urban fantasy a k tomu román pro ženy a lékařský thriller.

 

Co si chci přečíst v únoru?  ​​

hvezdy-nad-hlavou.jpgsera-hlidka.jpggrisa.jpgtrpytny-dvur.jpgmesto-schodu.jpg

 

mariana.jpgurgentni-pece.jpg

 

Začnu - jako vždy - pracovními knihami. Čeká mě harlekýnka Příjemná odplata, a detektivky Případ chamtivé exmnaželky od E. S. Gardnera a Příliš tiché hodiny od Eda McBaina a kniha Musíš mi věřit od Dany Hlavaté. Bude to náročný měsíc.

A knihy pro zábavu. Mám tu  Šerou hlídku, což je třetí díl série Noční hlídka. Tu už jsem kdysi dávno četla, takže vím, že je to dobré, i když, o čem to bylo, to už moc nevím:) Pak tu mám knihy, na které se ukrutně těším: Griša (recenze jsou sice rozporuplné, ale pořád je to inspirované ruskou historií, což je přesně to, co jsem chtěla), Třpytný dvůr (recenze jsou většinou taky dost negativní, ale je to Richelle Mead) a Hvězdy nad hlavou, doplňující povídky k sérii Měsíční kroniky (je to Marissy Meyer, takže to nemůže dopadnou špatně).

 

K tomu jsem přihodila dvě knihy z knihovny, které musím vrátit: Marianu (nedávno jsem četla Zimní moře, které se mi líbilo) a Město schodů, které jsem si chtěla přečíst už v roce 2015, když vyšlo, a dostala jsem se k němu teprve až teď. Klasika. A nakonec jedna kniha z mé knihovničky: Urgentní péče, lékařský thriller s trochou romantiky, což je přesně to, u čeho já s oblibou odpočívám.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář