Jdi na obsah Jdi na menu

17. 9. 2016

Knižní hromádka na září

 

Knižní hromádku na září mám pěkně sladěnou do podzimních barev. Což nebyl účel, vyšlo to tak náhodou. Jediné, co mi z toho barevně vybočuje je Šťastně až navěky, které je sice nádherné, ale vůbec se mi do té záplavy podzimních tónů nehodí. Co nadělám, ty hromádky si nedělám podle barevné škály:)

Tentokrát mám na hromádce zase především young adult literaturu. Ale v té mám fantasy, divno fantasy, severskou fatasy, romantickou dystopii... Jo, není to nuda. A k tomu jsem přihodila thriller, romantiku v angličtině a motivační literaturu.

 

Co si chci přečíst v září?  ​​

stastne-az-naveky1.jpgstopy-v-krvi.jpgstranky-sveta.jpgodinovo-dite.jpgnedej-se.pngkrad-jako-umelec.jpgukaz--co-delas.jpgkulti.jpg

 

Začneme pracovními knihami. Musím konečně dočíst Na všech mořích, protože už to čtu snad od začátku léta. Ale jde to pomalu. Pak musím přečíst harlekýnku V milostné pasti a román pro ženy Musíš mi věřit od slovenské autorky Dany Hlavaté. A taky bych se měla pustit do Zamilovaného strážníka od Edgara Wallace. Práce je hodně, ale času málo, klasika.

 

Konečně tu mám recenzáky, co nejsou resty. Nedej se, na které se těším jak malá holka. Stopy v krvi, na které se taky těším. Šťastně až navěky, na které se taky - překvapivě - těším. Všechno od Kiery Cass je super relax. Na Stránky světa jsem hodně zvědavá, protože moc nevím, co mám od nich čekat. Bude do dobré, nebo jen divné? Trochu se bojím. A nakonec tu mám i Ódinovo dítě, na které jsem se nechala nalákat během Knižní battle.

 

Nechybí ani knihy z knihovny. Mám tu taky rest ještě ze srpna - a to Kraď jako umělec a jakési volné pokračování Ukaž, co děláš. A nakonec i světe div se - jednu knihu v angličtině - a to Kulti. Je to pěkně tlusté, tak jsem na sebe zvědavá.

 

 

 

 

Jaký byl plán na srpen?

 
dedicka-ohne.jpgkralovska-krev.jpgragnarok-za-polovic.jpgkluk-meho-srdce.jpgctenari-z-broken-wheel.jpgvejir-s-kosatci.jpgbohove-gothamu.jpgkrad-jako-umelec.jpgvarovne-priznaky.jpg

 

Ambiciózní. Nechápu, jak se mi podařilo složit si hromádku z devíti knih, když jsem věděla, že devět knih v žádném případě nepřečtu. Navíc něco z toho byly docela bichle. Samozřejmě mi to nevyšlo, přečetla jsem 6 knih, což je takový můj dobrý průměr. Alespoň byly všechny z hromádky, to je snad historicky poprvé.

 

A jak to nakonec dopadlo? 

 

varovne-priznaky.jpgctenari-z-broken-wheel.jpgragnarok-za-polovic.jpgkluk-meho-srdce.jpgdedicka-ohne.jpgvejir-s-kosatci.jpg

 

​​

Pokud si chcete přečíst něco o tom, co jsem v prosinci přečetla a podívat se na mé fotky, tak mrkněte na Přečteno za srpen 2016. Jsem líná to tu vypisovat, když už jsem to jednou psala, tak snad vám to nevadí:) Navíc tuším, že ani pravidelným čtenářům by se to nechtělo číst dvakrát:)

 

Zveřejněné recenze:

Katarina Bivaldi: Čtenáři z Broken Wheel doporučují

Seanan McGuire: Ragnarok za polovic (InCryptid 3)

Huntley Fitzpatrick: Kluk mého srdce (Můj život u sousedů 2)

Laura Joh Rowland: Vějíř s kosatci (Sano Ičiró 18)

Sarah J. Maas: Dědička ohně (Skleněný trůn 3)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář