Jdi na obsah Jdi na menu

16. 9. 2017

Knižní hromádka na září 2017

 

 

Měla jsem dojem - netuším  proč - že v září toho na čtení moc mít nebudu. Ehm, až na to, že mám doma asi sto nepřečtených knih, že. A nakonec tu mám hned 7 knih, z nichž většina jsou žhavé novinky.

 

 

Co si chci přečíst v září?

 

ruze-a-dyka.jpgsnih-nebo-popel.jpgletni-dny-a-noci.jpgrad-zlomenych-kridel.jpgdenik-alchymistky-kralovske-turne.jpgpo-tvem-boku.jpglaska-mezi-radky.jpg

 

 

Nejprve tu mám dva resty: velký rest v podobě Řádu zlomených křídel (stydím se) a menší rest v podobě Deník uAlchymistky: Královské turné. Konečně se mi do rukou dostala povídková sbírka Letní dny a noci, které tvoří prosluněnou sestřičku k Dárku z pravé lásky. Ten naprosto miluju, takže se na Letní dny a noci hrozně těším. Taky mi dorazila netrpělivě očekávaná Růže a dýka, závěr Pomsty a rozbřesk. Ten se mi hodně líbil, takže jsem celá žhavá, abych se pustila do pokračování - prostě musím vědět, jak to se všema  dopadne!

A pak tu mám novinky fantasy Sníh nebo popel (ta obálka je nádherná!), Lásku mezi řádky, což je pro změnu první díl k Lásce mezi písmenky (ano, skutečně to u nás vyšlo obráceně:), a Po tvém boku. Na všechny knihy se těším, věřím, že Láska mezi řádky a Po tvém boku mi doplní hladinu cukru a dovolí mi pořádně si odpočinout (ani nevíte, jak moc to potřebuju) a že Sníh nebo popel zase přinese nový a zajímavý fantasy svět a začátek zajímavé trilogie.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář