Jdi na obsah Jdi na menu

26. 7. 2016

 

Knižní přání na červenec

 

 

Knižní přání na červenec nejsou sice skromná, ale zato plná knih, které už jsem měla mít více či méně dlouho doma. Jedná se ale o tituly, na které se těším, jak malé dítě, tak doufám, že mi alespoň některé z těchto knih konečně dorazí.

 

 

Kiera Cass: Dcera (Selekce 4)

 

dcera1.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Nemůžu říct, že by trilogie Selekce patřila mezi moji neoblíbenější. První díl se mi líbil, s druhým a třetím už to bylo horší. Volnému pokračování ale dám šanci, protože čekám nenáročnou, romantickou oddychovku, což u mě poslední dobou není nikdy na škodu. A navíc má Dcera zase krásnou obálku:)

 

Richelle Mead: Neslyšno 

 

neslysno.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Tohle je snad jasné. Je to Richelle Mead. Navíc je to inspirované asijskou kulturou, juch. A já jsem šťastná jak blecha, že Domino se rozhodlo knihy Richelle Mead dál vydávat, i když jeden čas hrozilo tím, že s touhle autorkou sekne...

 

 

 

Huntley Fitzpatrick: Kluk mého srdce

 

kluk-meho-srdce.jpg

 

Proč knihu musím mít:  Tuhle knihu jsem chtěla číst už ve chvíli, kdy jsem četla Můj život u sousedů. Tedy dávno předtím než Kluk mého srdce vyšel v originále. Těším se opravdu moc. 

 

 

Patricia Briggs: Ohnivý dotyk (Mercy Thompson 9)

 

ohnivy-dotyk.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Tohle snad nemusím vysvětlovat. Je to devátý díl ze série Mercy Thompson, kterou miluju, takže na tomhle přání není nic divného. Sice prvních pět dílů bylo top, a teď už je to jen opravdu dobré, ale i tak se těším.  Protože to je Mercy a ta snad nemůže zklamat.

 
 

Laura Joh Rowland: Vějíř s kosatci (Sano Ičiró 18) 

 

vejir-s-kosatci.jpg

 

Proč knihu musím mít:   Série historických detektivek se Sanem Ičiró je moje oblíbená a tohle je poslední díl. Co víc k tomu dodat. Četla jsem tuhle sérii tolik let, prožila s hrdiny spoustu dobrodružství a teď je tu konec. Jsem neskutečně zvědavá a napnutá, jak to dopadne. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Natálie - Moje knižní přání

27. 7. 2016 19:06

Nakonec jsem se taky rozhodla, že si Dceru přečtu, přestože Selekce je hodně průměrná. Ale ty knihy se tak snadno a rychle čtou! Nad Neslyšnem jsem tuhle stála v knihkupectví a bůhví proč mě najednou osvítilo, že si to vlastně tolik přečíst nechci. Vím, jak jsem se modlila, aby tuhle knihu vydali v češtině, ale teď mě nějak přestala lákat? Ale je pravda, že tímhle osvícením teď procházím pořád... najednou mě spousta knih, co jsem si dřív děsně chtěla přečíst, přestala zajímat. Já a moje duše se asi skutečně měníme nebo co :D No a s Klukem mého srdce to mám úplně stejně jako ty! Chtěla jsem si to přečíst ještě dřív než to vyšlo v originále! Díky za připomenutí. Možná si dám i opakování Mého života u sousedů, protože to mě fakt bavilo.

Suzanne - Re: Moje knižní přání

2. 8. 2016 12:33

To znám, někdy na nějakou knihu čekám tak dlouho, až zjistím, že už mě vlastně neláká:)