Jdi na obsah Jdi na menu

20. 5. 2016

Knižní přání na květen

 

 

Po velmi bohatém dubnu, nastal květen, měsíc, kdy mám narozeniny. Takže by to bylo divné, kdybych si žádnou knihu nepřála, že. Tentokrát je ten seznam ale poměrně krátký, protože jsem se "lehce" rozšpoupla na Světě knihy, takže už nemám moc nárok. To ale neznamená, že už po ničem netoužím:)

 

 

Robert Galbraith: Ve službách zla 

 

ve-sluzbach-zla.jpg

 

Proč knihu musím mít: Volání kukačky a Hedvábník patří mez nejlepší knihy, co jsem vloni četla, takže na třetí díl se jen třesu. Navíc jsem strašně zvědavá, kam se vyvinou charaktery i vztahy obou hlavních protagonistů. A těším se na báječný styl, jakým to bezpochyby bude napsáno, protože Rowlingová prostě umí.  Už abych měla tuhle bichli s krásnou obálkou ve svých nenechavých knihomolských pracičkách (a čas na čtení:)

 

 

Richelle Mead: Neslyšno 

 

neslysno.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Tohle je snad jasné. Je to Richelle Mead. Navíc je to inspirované asijskou kulturou, juch. A já jsem šťastná jak blecha, že Domino se rozhodlo knihy Richelle Mead dál vydávat, i když jeden čas hrozilo tím, že s touhle autorkou sekne...

 

Ilona Andrews: Magie změny (Kate Daniels 8)

 

magie-zmeny.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Série Kate Daniels patří už leta mezi mé oblíbené, takže další díl  si nemůžu nechat ujít. Zvlášť po konci předchozího dílu a všech změnách, které se udály. Nezbývá než doufat, že tahle série bude mít pořád stejnou kvalitu - a ta byla v uplynulých dílech dokonce vzestupná. Těším se moc.  

 

 

Sarah J. Maas: Dědička ohně (Skleněný trůn 3) 

 

dedicka-ohne.jpg

 

Proč knihu musím mít: Tahle série u mě na rozdíl od ostatních neprobouzí takové nadšení, přesto v ní z nějakého záhadného důvodu pokračuju. Nejspíš se pořád snažím zjistit, co z toho udělalo celosvětový bestseller:) 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář