Jdi na obsah Jdi na menu

17. 1. 2016

Knižní přání na leden

 

V lednu vlastně po ničem extra netoužím. Alespoň ne z knih, kdybych si měla vybrat kosmetiku nebo techniku, to by byla jiná. U knih mám prostě útlum - nevím, co bych ani chtěla číst, natož to, co bych si chtěla pořídit. Ale ono se to zase zlepší, stačí, až začnou vycházet samé skvělé tituly a penízky budou lítat napravo nalevo:)

 

Sarah J. Maas: Půlnoční koruna 

 

pulnocni-koruna.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Půlnoční korunu bych si nepořizovala, protože Skleněný trůn to u mě projel na celé čáře. Ale ségře se líbil, takže si přála i druhý díl. A já jsem si řekla, že druhému dílu dám přeci jen šanci, protože jsem z několika nezávislých zdrojů slyšela, že se líbí i těm, komu se první díl nelíbil. Upřímně, jsem skeptická, ale i zvědavá. 

 

 

Můj pes Doggo 

 

muj-pes-doggo.jpg

 

Proč knihu musím mít: Poslední dobou si snažím dávat trochu odpočinek od young adult knih. Ne, že by mě nebavily, ale přeci jen v určitém věku už nemůžete pořád číst knihy pro mládež, jinak by vám hráblo. V poslední době tíhnu k takovým těm milým knihám o životě, problémech a lásce. Nejspíš to souvisí s mojí vlastní životní situací. A tady je navíc pejsek - a já psy miluju. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář