Jdi na obsah Jdi na menu

14. 12. 2016

Knižní přání na prosinec 2016

 

 

V prosinci jsem podivně skromná. Není to tak, že bych žádné knihy nechtěla, ale jaksi už nezbývají finance - a Ježíškovi jsem si letos napsal o jiné věci než knihy. Což je ostatně pravidlem:)

 

 

Jeffrey Deaver: Ocelový polibek

 

ocelovy-polibek.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Jeffrey Deaver patří k naší - nebo spíš mojí - vánoční tradici. Už více než deset let dostávám každé Vánoce jednu jeho knihu, takže ani letos tomu nebude jinak. Tím spíš, že se jedná o další díl z mé milované série s Lincolnem Rhymem. A navíc jde opět o propojení vražd a moderních technologií, to žeru, a Deaver to mistrně umí. Už aby tu ten Ježíšek byl:)

 

 

Katharine McGeeová: Tisící patro

 

 

tisici-patro.jpg

 

Proč knihu musím mít: Poslední dobou můj radar přestal nějak fungovat, protože mi uteklo vydání docela dost knih. Tohle je jedna z nich a taková dost spontánní objednávka. Ale dostala jsem zase jednou chuť si nějakou knihu koupit a volba padla právě na Tisící patro. Pořád nevím, co přesně od toho mám čekat, ale zvědavá jsem hodně. A ta obálka je boží. 

 

 

 

Motivační diář A cup of style 

 

diar-a-cup-of-style.jpg

 

 

Proč knihu musím mít: Diář je pro mě nezbytnost, ale sehnat diář, který by mi vyhovoval není vůbec snadné. Tenhle diář od holek z Cup of style ale vypadá, že by se skutečně mohl mé představě a potřebám dost přiblížit. Doufám, že to tak bude, protože teď mám ve svých nesčetných úkolech pěkný binec.

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Liba - Deaver

14. 12. 2016 13:12

Ahojky,
Deavera dostane mamka pod stromeček tak snad se jí bude líbit. Právě má taky ráda řadu s Lincolnem Rhymem, a toto je už minimálně třetí knížka od Deavera, co kdy dostala/dostane k Vánocům :-). Takže je to taky taková tradice :-)