Jdi na obsah Jdi na menu

21. 10. 2016

Knižní přání na říjen 2016

 

 

Na říjen těch knih kupodivu tolik nechci. Ne, že by nic nevyšlo. Naopak, vyšla hromada knih, po kterých zálibně pokukuju. Ale blíží se ale Vánoce, což znamená trochu úspornější režim.

 

Zvlášť když zaplatím moc hezké vánoční dárky dětem svého zubaře - musím se ho zeptat, jestli nějaké vůbec má, je dost mladý. Každopádně musím si zaplatit zuby a pak taky dárky pro mou rodinu. Takže jsem chytře některé z říjnových novinek připsala na svůj seznam vánočních přání. Ten už je pěkně dlouhý na to, že je teprve říjen. Chudák Ježíšek… 

 

 

Harry Potter  a Tajemná komnata (ilustrované vydání) 

 

harry-potter-a-tajemna-komnata-ilustrovana.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Tohle je asi jasné, ne? Harry Potter. Harry Potter a Tajemná komnata, což je můj oblíbený díl. A v nádherné ilustrované podobě. To prostě musím mít. 

 

 

A. G. Howard: Běsnění

 

besneni.jpg

 

Proč knihu musím mít:  Trilogie Šepotání nepatří mezi mé srdcovky, byl to spíš takový průměr. Různá převyprávění Alenky v říši divů mám ale ráda, takže se docela s chutí vrátím ještě jednou do lehce šíleného světa a prostřednictvím doplňujících povídek a novel celé Šepotání uzavřu. 

 

 

Ursula Poznanski: Slepí ptáci (Beatrice Kaspary 2)

 

 

slepi-ptaci.jpg

 

Proč knihu musím mít: První díl s názvem Pět nebyl sice úplně dokonalý a převratný, ale bavil mě. Takže na druhý díl se patřičně těším - však jsem na něj taky čekala celý dlouhý rok! 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář