Jdi na obsah Jdi na menu

19. 8. 2016

Knižní přání na srpen

 

 

Tento měsíc jsou má přání poměrně skromná, ale já už větřím velmi bohatý podzim, kdy zase začnou nakladatelství chrlit jednu skvělou knihu za druhou - a já nebudu vědět, co si pořizovat a číst dřív:) 

 

 

Rainbow Rowell: Nedej se 

 

nedej-se.png

 

 

Proč knihu musím mít:  No, tohle bylo jasné, chtěla jsem si Nedej se přečíst už v okamžiku, kdy jsem četla Fangirl. A pak jsem se dozvěděla, že to autorka skutečně napsala - a že to vyjde v češtině. Kdybych byla sportovně nadaná, tak udělám samou radostí piruetu nebo roznožku. Strašně se těším na Simona a hlavně na Baze:) A na ně dva dohromady, jop.

 

 

Sarah J. Maas: Dvůr trnů a růží

 

dvur-trnu-a-ruzi.jpg

 

 

Proč knihu musím mít: Já nevím, jestli nejsem blázen. Se sérií Skleněný trůn bojuju snad každou kapitolu. Něco mě baví, něco mě strašně rozčiluje (blbá hlavní hrdinka). Jenže, tohle je retelling Krásky a zvíře, kterou miluju. Takže to musím zkusit, i když je od autorky, k níž mám opravdu rozporuplný vztah. Doufám, že toho nebudu litovat. 

 

 

Steve Robinson: Stopy v krvi

 

stopy-v-krvi.jpg

 

 

Proč knihu musím mít: Genealogický thriller? Fajn, ten jsem ještě nikdy nečetla. Jelikož čtu hodně fantasy, tak si ji musím něčím prokládat, ideálně detektivkami a thrillery. A tenhle mě opravdu hodně zaujal. Zní to trochu jako Dan Brown a trochu jako něco úplně jiného. Těším se. 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jindra - Maasová

19. 8. 2016 22:46

Se Skleněným trůnem to mám úplně stejně. Jednou hltám každé slovo, podruhé přemýšlím, co dělat abych nemusel číst. Ale Dvůr trnů a růží je skvělý. Vidno, že autorka se zlepšuje a ve Dvoře je to už úplně o něčem jiném. Navíc je psán v ich-formě, takže už díky tomu se mi četl líp. :D

Suzanne - Re: Maasová

20. 8. 2016 15:13

Díky, tak tos mě uklidnil:) Právě čtu Dědičku ohně a zatím jsem kupodivu neměla chuť ani jednou zabít hlavní hrdinku, ale ještě nejsem ani na sté stránce, tak to určitě přijde:)

Simona - Zaujímavý výber

19. 8. 2016 21:14

Dvůr trnů a růží mám tiež v plane čítať pretože podobne ako ty milujem Krásku a zviera.Ja mám zase komplikovaný vzťah s Rainbow Rowell s je Eleanor a Park som nebola dva krát nadšená,takže neviem či sa pustiť do Fangril a do tejto knihy:)

Suzanne - Re: Zaujímavý výber

20. 8. 2016 15:12

Já Eleanor a Park nečetla, Fangirl se mi ale líbila hodně:)

Adris - stopro!

19. 8. 2016 19:49

Hej, ja se ST taky bojovala! Mela jsem stejny problem. Ale Dvur je jiny, mnohem lepsi! A Nedej se je zabavna a mila. A ta gay tematika super.

Suzanne - Re: stopro!

20. 8. 2016 15:11

Tak to jsem na něj hodně zvědavá:) Na Nedej se strašně těším - a na tu gay tématiku taky:)))

Mrs. Jungová - Knižní přání na srpen

19. 8. 2016 17:10

Taky bych si ráda pořídila Nedej se a Dvůr trnů a růží.
Snad mi to výplata ještě dovolí XD

Suzanne - Re: Knižní přání na srpen

19. 8. 2016 18:54

Tak doufám, že ti to výplata dovolí:) Bez Dvoru bych se obešla, ale Nedej se je must-have:)