Jdi na obsah Jdi na menu

9. 8. 2017

Knižní přání na srpen 2017

 

 

Léto už dávno není obdobím, kdy se nevydává. Červenec sice ano, ale v srpnu se už některá nakladatelství rozjíždí a přinášejí nám první várku novinek, která je obvykle předzvěstí toho, kolik úžasných nových knih vyjde na podzim. Bude jich spousta a naše peněženky budou plakat:)

 

 

 

 

Renée Ahdieh: Růže a dýka

 

ruze-a-dyka.jpg

 

 

Proč knihu musím mít: Pomsta  a rozbřesk se mi strašně líbila. Akorát nechápu, proč jsme na druhý díl čekali tak strašně dlouho, když už měl vyjít někdy na jaře. Sem s ním! Chci konečně vědět, jak to dopadne!

 

 

 

Stephanie Perkins: Letní dny a noci

 

letni-dny-a-noci.jpg

 

Proč musím knihu mít: Á, další knížka na kterou jsem se strašně těšila. Miluju Dárek z pravé lásky, což je zimní dvojče téhle knihy, a patří mezi mé oblíbené vánoční knihy. Takže je jasné, že ani tu letní variantu povídek od spousty talentovaných autorů si nenechám ujít!  

 

 

 

Peter May: Hadohlavec

 

hadohlavec.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Čínské thrillery jsou moje srdcovka a na čtvrtý díl taky čekám déle, než by mi bylo milé, takže sem s ním. Chci další mord a hlavně pokračování komplikovaného vztahu Li Jena a Margaret. (I když ti dva by se už taky mohli dát dohromady a přestat se rozcházet, co si budeme povídat:)

 

 

Sara Raasch: Sníh nebo popel

 

snih-nebo-popel.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Knížku jsem měla v merku už v originále, kdy mě samozřejmě zaujala hlavně obálka. Podle anotace to nezní nijak originálně, ale ráda zkouším nové věci a autory - a na tuhle knihu jsem překvapivě dobré ohlasy, takže se těším.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář