Jdi na obsah Jdi na menu

20. 2. 2016

Knižní přání na únor

 

 

Myslela jsem si, že mi to předsevzetí, že nebudu syslit knihy (nové, z druhé ruky, na recenzi) vydrží o něco déle než zhruba do poloviny února. Nějak jsem to tušila, ale i tak jsem nemile překvapena, že mám tam slabou vůli. Jenže jak mám odolat takovým kráskám? 

 

 

Sabaa Tahir: Jiskra v popelu 

 

jikra-v-popelu.jpg

 

 

Proč knihu musím mít:  Půlnoční korunu bych Tahle kniha mi byla nabídnuta k recenzi. Říkala jsem si, budu hodná a nebudu syslit. Jenže pak jsem viděla tu obálku. A přečetla si anotaci. Něco, co by se mělo podobat antickému Římu? To musím mít. Ach jo. 

 

 

A. G. Howard: Zrcadlení (Šepotání 3) 

 

zrcadleni.jpg

 

Proč knihu musím mít: PTohle není zrovna must-have, ale když už jsem přečetla a zrecenzovala ty dva předchozí díly, tak to udělám i s tím posledním. Další uzavřená série. Navíc jsem vážně zvědavá, jak to všechno dopadne. 

 

 

 

Caitlin Moran: Jak stvořit dívku 

 

jak-stvorit-divku.jpg

 

Proč knihu musím mít: TZa tohle nejspíš může recenze na What Jane read. Ach jo. Neměla bych ty recenze číst. Nebo fakt, že jsem si už dlouho od Caitlin Moran chtěla něco přečíst, ale z nějakého záhadného důvodu se mi nechtělo začínat jejími úvahami. Tohle jsou její úvahy v podobě románu a na to jsem sakra zvědavá. 

 

 

Rainbow Rowell: Fangirl 

 

fangirl1.jpg

 

Proč knihu musím mít: Po Fangirl jsem toužila už od data jejího vydání. Hodlala jsem si ji půjčit v knihovně, jenže zrada, u nás ji nemají. Takže jsem se konečně rozhodla, že si ji koupím. Z druhé ruky. Sice to taky nebyla žádná láce, ale tak co, na něco ty peníze vydělávat musím, ne?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blančitos - :D

20. 2. 2016 15:22

Opět super článek. :D Fangirl právě teď čtu a dost se mi líbí. :) Ta holka je prostě unikátní mimoň. :D :D

Suzanne - Re: :D

21. 2. 2016 11:21

Děkuju. Tak to jsem na ni o to víc zvědavá:)

SeaBook - :)

20. 2. 2016 15:20

Tak ať se Ti všichni v pořádku setkají :)
Doma mám Fangirl a je to vážně skvělá kniha :)

Suzanne - Re: :)

21. 2. 2016 11:20

Jé, tak to se na Fangirl těším:)