Jdi na obsah Jdi na menu

8. 1. 2017
Knižní přírůstky za prosinec 2016
 
prirustky---prosinec1.jpeg
 
 
V prosinci jsem moc knih nečekala. Překvapivě totiž knihy k Vánocům dostávám jen minimálně. Nakonec se mi jich ale sešlo víc, než jsem si myslela. Takže za prosinec mám krásných 9 přírůstků.
 
Jelikož jsem si k Vánocům koupila málo věcí (to je, prosím, ironie), tak jsem dostala hroznou chuť koupit sama sobě k Vánocům nějakou knihu. Ideálně novinku. Nakonec jsem tak náhodně na Databázi knih ulovila Tisící patro, jehož vydání mi tak nějak uniklo.
 
Od mamky jsem dostala k Vánocům Ocelový polibek od Jeffreyho Deaver. To už je u nás taková vánoční klasika. A taky diář od A cup of style. Bohužel tohle byl docela přešlap, protože jsem dostala ještě tu první várku, kde jsou chybné měsíční plánovače. To fakt nepotěší. Zato kamarádka mi udělala radost, když mi dala Královnu ohně od Anthonyho Ryana, což je závěrečný díl trilogie Píseň krkavce. Přála jsem si ji, ale nikomu jsem to neříkala ani nikde nepsala. A od přítele jsem dostala Artušův pád od J. R. R. Tolkiena.
 
Jako redakční výtisk jsem dostala Ženy s korunou.Od Databáze knih mi na recenzi dorazily netrpělivě očekávané Illuminae a také Vánoční zázrak. Od Dětí noci zase Královna stínů, na kterou jsem dost natěšná. 
 
Za poskytnutí recenzních výtisků děkuji Databázi knih a Dětem noci.
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář