Jdi na obsah Jdi na menu

4. 9. 2016
Knižní přírůstky za srpen 2016
 
 
Vítejte u srpnových knižních přírůstků. Měla jsem dojem, že jsem byla hodná a vlastně si knihy nepořizovala, ale nakonec se mi to sešlo 16 kousků, což je dost strašné. A vlastně ani nevím jak:)
 
prirustky-srpen2016.jpg
 
 
Měla jsem v plánu koupit si dvě knihy ve slevách na buxu: Urgentní péči a Krizovou situaci, což je pokračování  série lékařských thrillerů. Tak jsem si je koupila. Nějakou záhadou se mi ale v balíku ocitl i Sherlock a Rasputinovo proroctví. Kecám, žádná záhada to není. Proč, když už platím uloženku si nekoupit místo dvou knih čtyři? Knihomolská logika...
 
Potom jsem naklusala do Levných knih, kde mají momentálně za pár kaček knihy z Cooboo. Šla jsem tam pro Ukolébavku, ale k tomu se mi přimotalo ještě Nick a Norah: Až do ochraptění a Marcelo ve skutečném světě. A taky se mi podařilo vyhrát, jupíjej. U Elišky z Rainbow Bookshelf jsem vyhrála krásnou Smolnou sezónu, na kterou jsem hodně zvědavá. Ještě jednou děkuji!
 
Jako autorské výtisky jsem dostala harlekýnky Ona ví, co chce a Ledový muž. Od každé knihy dostávám dva výtisky, to jen aby se vám ty počty nepletly:)
 
Na recenzi mi dorazilo od Dětí noci vytoužené Nedej se. Ani nevíte, jak moc se těším. A taky mi dorazil Dvůr trnů a růží, na který jsem mega zvědavá. Poté mi od Arara.cz dorazily Stopy v krvi - to vypadá hodně dobře. A nakonec od Hostu e-book Ódinova dítěte, které jsem si původně vůbec přečíst nechtěla, až jsem se na něj nechala nalákat během Knižní battle. 
 
Za poskytnutí recenzních výtisků a e-booků děkuji nakladatelství HOST, Dětem noci a Arara.cz.
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chensie Ips ze Světa mezi řádky - Knižní neřesti

4. 9. 2016 21:39

Moc pěkné knižní přírůstky. Já si kupovala Nicka a Norah: Až do ochraptění za plnou cenu už před pár lety a nedočetla jsem. Docela mě to zklamalo. Pro Marcela ve skutečném světě jsem si byla nedávno, ale nakonec si ho budu muset nechat zaslat do našich LK, protože ho v obchůdku nemají. Šla jsem pro jednu knihu a domů jsem si jich přinesla pěknou hromádku. To je hrozná neřest ty nákupy v LK. :o)) Přeju krésné čtení!