Jdi na obsah Jdi na menu

11. 3. 2017
Knižní přírůstky za únor 2017
 
 

knizni-prirustky---unor2017.jpg

 

 
Na to, že je únor nejkratší měsíc v roce, tak tohle rozhodně nebudou nejkratší knižní přírůstky. Pěkně jsem se rozjela, takže tu mám nakonec 10 knih, což je i na mě dost, jak víte:)
 
Opět jsem byla u zubaře, takže to chtělo odměnu: v antikvariátu jsem sehnala Dumasův klub aneb Richellieův stín, na který už jsem měla nějakou dobu spadeno. Na to, že se jednalo o knihu z antiku, nebyla vůbec levná. Taky jsem si dokoupila dva díly Správné pětky - Pětka se má báječně a Pětka a prázdniny v maringotkách. Tuhle sérii pro děti, na které jsem vyrůstala a pořád mám pro ni slabost, už mám tak skoro kompletní.
 
Na Databázi knih jsem sehnala Ukaž, co děláš. Minulý měsíc jsem si koupila z druhé ruky Kraď jaku umělec, kterou jsem už četla a naprosto se do ní zamilovala, takže jsem ráda, že mám i druhý díl a jsem na něj hodně zvědavá. A nakonec jsem si koupila něco, co není úplně kniha: One line a day, což je takový deníček na pět let, kde si ve stručnosti máte sepsat, co se stalo v každém dni v roce. Mně je spíš o to zaznamenávat si, jak jsem se cítila, abych si mohla lépe srovnat hlavu. Doufám, že mi to pomůže najít tu životní cestu, které mi bude vyhovovat, což je můj cíl na rok 2017. Nijak malý a snadný, ale už je zase čas na změnu.
 
Dorazily mi recenzní výtisky, které jsem si domlouvala ještě v lednu. Třpytný dvůr, který už jsem přečetla a recenzi najdete ZDE. A Hvězdy nad hlavou, soubor povídek patřících k sérii Měsíční kroniky, kterou miluju, jak dobře víte. Pak mi dorazily taky únorové recenzáky: Krvavé ostří, soubor doplňujících povídek k sérii Skleněný trůn, Divoká píseň, na jsem zatraceně zvědavá a Případ ukradeného zubu, mnou nedočkavě očekávaný druhý díl Jackabyho, na který se těším tak, že vám to ani neumím popsat:) Prostě láska:)
 
 
 Za poskytnutí recenzních výtisků děkuji Dětem noci, Databázi knih, Arara.cz a Martinus.cz.
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ailin - Nové knihy

11. 3. 2017 20:28

Správná pětka je skvělá, taky jsem ji jako malá zbožňovala. Sháněla jsem ji asi loni, a už ji mám kompletní, takže určitě brzy taky seženeš chybějící díly :)

Hvězdy nad hlavou a Krvavé ostří mám též, ale ještě jsem se k nim nedostala :)

Přeji krásné čtení! :)