Jdi na obsah Jdi na menu

5. 7. 2015
Knižní přírůstky za červen 2015
 
Červen byl poznamenaný nemocí, bolestí a špatnými zprávami. A jelikož vyznávám zásadu, že i když je člověku špatně, tak si má dělat radost maličkostmi, koupila jsem si krásných 12 knih. 
 

1. Koupené knihy 

 

První tři knihy jsem si objednala ještě v květnu, ale dorazily mi až v červnu.

 

chvastacka---mead.jpg

 

Stínem políbená a Poslední oběť od Richelle Mead mi chyběly k tomu, abych měla sérii Vampýrská akademie kompletní.

 

chvastacka---cerven21.jpg

 

Na Radka od Kathy Heřmanové alias Arvari jsem se strašně těšila, protože mám autorčin styl ráda a vtipných a oddychových knížek s gay tématikou moc není.

 

chvastacka---lk.jpg

 

Následovala první návštěva v Levných knihách, kdy jsem si ukořistila Chopinův rukopis od Jeffreyho Deavera a řady dalších autorů a Fantazie se meze nekladou od J. D. Robb. Knihy od Jeffreyho Deavera mám ve značné oblibě, a i když díla psané více autory nevyhledávám, na tohle jsem zvědavá. A série Smrtící od J. D. Robb je má oblíbená, takže žádný další díl za těch pár korun nemůžu v LK nechat, že:)

 

chvastacka---cerven2.jpg

 

Při druhé návštěvě Levných knih jsem si koupila Mezi zrnky kávy a Jako v kávovém mlýnku od Cleo Coyle. Kombinace detektivky a kávy mi zní skvěle – a navíc jedna stála 39 Kč, takže musely být moje.

 

chvastacka---antikvariat.jpg

 

A jako poslední jsem lovila ve svém oblíbeném antikvariátu. Ukořistila jsem si Vražd v bílém od Mary Higgins Clarkovou, což je má oblíbená detektivka. Ale hlavně jsem tam objevila Dobrodružství milovníka knih od Charlie Lovetta. Knihy, Shakespeare, záhada a trocha romantiky? To je přesně něco pro mě a nechápu, jak je možné, že mi tenhle autor až doteď unikal.

 

 

2. Darované knihy 

 

 

Kde nic, tu nic:)

 

3. Vyhrané knihy 

 

Kde nic, tu nic:) 

 

4. Recenzní a redakční výtisky

 

 

chvastacka---kate.jpg

 

V červnu jsem shromáždila tři knihy, dvě papírové a jednu elektronickou. Jako první tu mám redakční výtisk Aliance kapitána Vorpatrilla od L. M. Bujoldové. Jedná se o pohodovou scifi s pořádnou dávkou intrik a romantiky, takže určitě můžu doporučit. Na recenzi jsem dostala Magii ničivou, sedmý díl série Kate Daniels, od Ilony Andrews. Takhle série patří mezi mé oblíbené urban fantasy série, takže mám z knihy velkou radost.

 

chvastacka---ostrov.jpg

 

A jako poslední mi na recenzi přiletěl e-book Ostrov lhářů od E. Lockartové. Jsem po všem tom lhaní a mlžení, jenž tuhle knihu obklopuje, opravdu zvědavá, o čem to bude. A taky, jaké to bude, samozřejmě.

 

A tady jsou všechny knihy pohromadě: 

chvastacka---cerven---komplet.jpg

 

 

 A tady máte slibované video, pokud se chcete podívat:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář