Jdi na obsah Jdi na menu

8. 8. 2015
 
Knižní přírůstky za červenec 2015
 
Červenec nebyl z několika důvodů zrovna nejveselejší měsíc, takže jsem si dělala radost alespoň nákupem knih. Nakonec jsem měla pocit, že jsem si jich až tolik nekoupila, ale nashromáždila jsem 12 přírůstků. 
 
 

1. Koupené knihy 

 

chvastacka---cervenec1.jpg

 

První tři knihy jsem si koupila už dávno, ale teprve teď jsem si je přivezla do Prahy. Elixír od Almy Katsu jsem asi před rokem četla a moc se mi líbil, takže jsem ho v LK nemohla nechat. Stejně tak jako Smrtící klon od J. D. Robb, další díl mé oblíbené série Smrtící. A nakonec jsem si na Aukru za 140 Kč i poštovným koupila Papírová města od Johna Greena. Pětka jede tábořit, sedmý díl série Správná pětka, od Enid Blyton jsem si koupila skutečně už v červenci. Vracím se do dětství a tuhle sérii miluju. 

 

chvastacka---cervenec2.jpg

 

Na buxu měli velký letní výprodej, a i když tam nakupuju poměrně nerada. neodolala jsem a ukořistila tam tři knihy od Jeffreyho Deavera: Panoptikum, Milenka spravedlnosti a Příští oběti. Deaver je můj oblíbený autor a jedna kniha stála 89 Kč, tomu nešlo odolat. 

 

 

2. Darované knihy 

 

chvastacka---cervenec3.jpg

KOd babičky jsem dostala Mimo kontrolu, což je sbírka detektivních povídek do různých autorů. Už ji sice doma jednou mám, ale nevadí:) A od kamarádky jsem jako opožděný dárek k narozeninám dostala Žoldnéře fantazie - Osamělí válečníci, což je pro změnu sbírka fantasy povídek od českých autorů. Dokonce i s podpisama:)

 

3. Vyhrané knihy 

chvastacka---cervenec4.jpg

 
V červenci se mi poštěstilo vyhrát u Moox v Letním knižním hopu knihu Procitnutí, první díl série Arkádie, od Kaie Meyera. Jsem na to dost zvědavá a Moox ještě jednou děkuji. 
 
 

4. Recenzní a redakční výtisky

 

chvastacka---cervenec5.jpg

 

A na recenzi jsem dostala dvě knihy - jednu papírovou a jednu elektronickou. (Ale proč vám to sem píšu, když to vidíte na fotce?:) Jako první dorazil Armagedon ve slevě od Seanan McGuire, na který se hodně těším. A jako druhá Dívka, která se třpytila od Lauren Beukes, na kterou jsem pro změnu dost zvědavá. 

 

A tady jsou všechny knihy pohromadě: 

 

chvastacka---cervenec---blog.jpg

 

 A tady máte slibované video, pokud se chcete podívat:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář