Jdi na obsah Jdi na menu

4. 8. 2017
Knižní přírůstky za červenec 2017
 

prirustky---cervenec1.jpg

 
V červenci jsem taky neočekávala žádné velké knižní přírůstky - a tentokrát se mé očekávání naplnilo. Nakonec tu mám pouze 4 knihy. 
 
V Levných knihách jsem si koupila knihu Ve stínu černých ptáků, protože už jsem po ní kdysi pokukovala a teď stála 19 Kč. Šla jsem tam sice pro úplně něco jiného, ale to nevadí. Na Dobrých knihách jsem se trochu plácla přes kapsu a koupila si odborné knihy, abych se zase trochu vzdělala: Pište správně česky, což je u literární redaktorky divná volna, ale já konečně chtěla mít doma mluvnici češtiny, které je psaná pochopitelně, a pak Na volné noze, což je kniha, kterou jsem si přála už od chvíle jejího vydání. Dozajista se mi bude hodit. Ještě jsem si koupila univerzální obal na knihu, který sice nemám v lásce, ale jelikož ty obálky dost často ničím, tak jsem usoudila, že je to nutnost. A třeba si na to zvyknu.
 
Jako redakční výtisk jsem dostala Skandál v Čechách a jiné povídky od A. C. Doyla, což jsou povídky se Sherlockem Holmesem, kterého naprosto miluju, ve formátu časopisu. A na recenzi mi přišlo Královské turné, druhý díl milé jednohubky Deník alchymistky.
 
 
 Za poskytnutí recenzních výtisků děkuji Dětem noci.
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář