Jdi na obsah Jdi na menu

7. 5. 2016
Knižní přírůstky za duben 2016
 
V dubnu jsem se trochu (víc) rozšpoupla, takže se mi podařilo nashromáždit celkem 13 knih. Ups. Každopádně jsem si tak vynahradila ten hubený březen, takže když se to zprůměruje, tak to není takové hrůza, ne?:) 

 

Koupené knihy

 

prirutky---duben0.jpg

 

Nejprve jsem na Databázi knih ulovila Zakletou, kterou jsem si chtěla už dlouho přečíst. Pak jsem objevila slevy na bux.cz a neodolala jsem. Takže jsem si pořídila Vrahem může být kdokoliv a Nebezpečnou lásku, i když jsem obě knihy už četla, ale chtěla jsem je mít doma. A taky jsem do virtuálního košíku přihodila knihy Tak trochu šílení a Na první pohled, které jsem si taky už delší dobu chtěla přečíst. Ale znáte to: tolik knih a tak málo času.

 

Darované knihy

 

prirustky---duben1.jpg

 

Přítel mi daroval hned tři knihy - a chudák se s nima dokonce i přivlekl domů:) Dostala jsem super bichli Kvítek karmínový a bílý a volné pokračování Jablko a další povídky. A taky Lavondyss. Na všechny knihy jsem hodně zvědavá. 

 

Vyhrané knihy

 

Kde nic, tu nic.

 

Recenzní výtisky

 

prirustky---duben2.jpg

 

Nejprve mi přibyla od Dětí noci Královská krev, kterou ale na fotce nevidíte, protože ji má půjčenou sestra. Od Martinusu dorazil Měsíc nad Soho, na který se těším jako malá. Zase od Dětí noci Knihovna duší. A od Databáze knih Láska mezi písmenky, na kterou se dost těším, a závěrečný díl Školy dobra a zla, na který jsem zase hodně zvědavá. Všem moc děkuji za krásné knihy.

 

 

 

A tady se můžete podívat na video:)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář