Jdi na obsah Jdi na menu

5. 5. 2017
Knižní přírůstky za duben 2017
 
 

prirustky---duben2017.jpg

 
V dubnu měla vyjít celá řada novinek, takže mi bylo jasné, že ty přírůstky budou trochu divočejší. Šla jsem ale do sebe (nebo spíš jsem na to neměla čas:) a nic jsem si nekoupila, takže nakonec mám nových 6 knih. Což je paradoxně méně než předchozí měsíce:)
 
Jako první jsem si vyzvedla Dotek vetřelce, který se na mém seznamu objevil trochu nečekaně. Ale nová humoristický urban fantasy? To se prostě musí zkusit. Pak mi od Martinusáků dorazily Prokleté domovy, už čtvrtý díl ze série Peter Grant. Tohle je taková sázka na jistotu, protože autorovo pojetí urban fantasy mě prostě baví.
 
A následovaly netrpělivě očekávané balíky, které dorazily koncem měsíce. V prvním z nich bylo Po zemi bloudím dál, které mě zaujalo tou tématikou, a Caraval, který mě zaujal tím, jaký vyvolal boom. Jsem vážně zvědavá, jestli je kniha vážně taková bomba, nebo je to celé jen bublina. A v posledním balíčky byly knihy, na které jsem se těšila od začátku roku. Dvůr mlhy a hněvu by měl být o hodně lepší než první díl, tak jsem strašně zvědavá, protože i první díl byl dobrá oddechovka. A to nejlepší nakonec: Třetí stříbrná kniha snů, závěr trilogie Silber! Konečně, konečně! A navíc má asi tu nejkrásnější obálku, kterou jsem kdy viděla. Určitě nejkrásnější obálku v mé knihovničce.
 
 
 Za poskytnutí recenzních výtisků děkuji Dětem noci, Databázi knih a Martinus.cz
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář