Jdi na obsah Jdi na menu

5. 6. 2016
Knižní přírůstky za květen 2016
 
Vítejte u opravdu tučných květnových přírůstků. Jelikož byl Svět knihy, tak se mi podařilo nashromáždit celkem 19 knih. Aspoň myslím, ale je taky možné, že jsem to špatně spočítala. Každopádně je jich ale hodně:) 

 

Koupené knihy

 

kveten---prirustky1.jpg

 

Jelikož jsem na Svět knihy šla s předsevzetím, že si nic nebudu kupovat, tak jsem se neomezovala  v nákupech před Světem knihy. V Levných knihách jsem ulovila Alíf, neviditelný, což vypadá hodně zajímavě. A ve slevě v Luxoru Tchaj-pana od Jamese Clawella, což už je taky skoro klasika.

 

No, a pak přišel Svět knihy. Kdyby sestra nenarazila na krabice s knihami za dvacku u Fantom Printu, tak by to dopadlo dobře. Ale dobře to dopadlo i tak, protože knížky za dvacet korun? Takže jsem vylovila druhý a třetí díl série Noční běžči od Lynn Fleweling, kterou jsem si chtěla přečíst tak dlouho, až jsem na to zapomněla. A k tomu jsem přibrala první tři díly série Downiside od Stacia Kane, protože urban fantasy není nikdy dost. A v kombinaci s časopisem Pevnost jsem ulovila dvě knížky od mé oblíbené autorky Jany Rečkové. Yes.

 

V Euromedii jsem si koupila Madam X od Kate Mannig, které byla taky ve slevě. A u Alpressu jsem zase za 19 Kč sehnalo Noru Roberstovou, která poputuje k babičce. A jelikož mě rozčilovala to, že Noční běžce nemám komplet, tak jsem v antikvariátu ukořistila první díl Štěstí ve stínech. A k tomu jsem rovnou přibrala Sfingu od Robina Cooka. Tu jsem si stejně chtěla koupit, tak jsem tam aspoň nemusela dvakrát:)

 

 

 

Darované knihy

 

 

Na Svět knihy jsem dostala knihu o zdravém životním stylu, se kterou ještě nevím, co udělám. Třeba v ní něco inspirativního najdu.

 

Vyhrané knihy

 

Kde nic, tu nic.

 

Recenzní výtisky

 

kveten---prirustky.jpg

 

Nejprve mi přibyl od Knihcentra e-book Hrobu mé sestry od Roberta Dugoni. Pak jsem si na Světě knihy vyzvedla Magii změny od Ilony Andrew, což je osmý díl mé oblíbené série Kate Daniels. Hurá. Od Dětí noci mi dorazila pěkně vypasená Dědička ohně od Sarah J. Maas. A od Databáze knih ještě vypasenější Ve službách zla od Robert Gailbraitha, na což se strašlivě těšíííím.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iri Yanssen J. - Toto není trilogie...

5. 6. 2016 20:01

Jen tiše závidím, jaký krásný úlovek jsi za ten měsíc pořídila. K těm Nočním běžcům snad jen malá poznámka - autorka v jednom z dílů uvedla, že se nejedná o trilogii, že rozhodně chce v příbězích A. a S. pokračovat... :) V posledních pár letech dostála svému slovu. Vyšly tudíž další díly, což ale určitě víš. (No, 4. a 5. díl se mi osobně příliš nelíbily, ale první tři díly byly fakt dobré.) Jinak děkuji za hezké knižní tipy, kromě tedy Cormorana mám chuť rozečíst i knihy od I. Andrews. Už aby zkouškové skončilo...

Suzanne - Re: Toto není trilogie...

7. 6. 2016 19:17

Díky za info, napsalo mi to víc lidí a já jsem z toho zmatená. Pořád jsem žila v představě, že autorka napsala trilogii Noční běžci a pak k tomu dopsala volné pokračování. Každopádně jsem na to zvědavá a těším se:)

Am - Svět knihy :3

7. 6. 2016 13:49

A já jak naschvál nemohla na Svět knih (maturita), tak snad příští rok. Už se moc těším.
Jinak http://mynameisnotamerica.blogspot.cz/ - budu ráda za nahlédnutí + mám tam zrovna soutěž.

Suzanne - Re: Svět knihy :3

7. 6. 2016 19:16

V něčem se Svět knihy vyplatí:)

rachel roo - ...

5. 6. 2016 20:34

paaani to je knizek. jediny co mam je alif, taky z lk :)

Suzanne - Re: ...

7. 6. 2016 19:15

No jo, kapku jsem se rozšoupla:) A na Alífa jsem hodně zvědavá:)