Jdi na obsah Jdi na menu

10. 6. 2017
Knižní přírůstky za květen 2017
 
 

prirustky---kveten1.jpg

 

 
V květnu jsem knihy nashromáždila skutečně  celou hromadu. A ne, kupodivu za to nemohl Svět knihy a ani to, že jsem měla narozeniny. Hodně knih jsem sice dostala, ale byly to knihy pracovní, které nikdy nehodlám číst, takže se mi doma jen válí a já přemýšlím, co s nimi. No, co, rozdám je, jen co přijdu na to, kdo by je chtěl:)
 
Na Světě knihy jsem si koupila pouze tři knihy, a to pokračování Noční běžců od Lynn Flewelling. To má sice čtyři díly, ale bohužel tam měli za těch 20 Kč jen tyhle tři. Od Olina Jurmana jsem jako elegantní úplatek dostala hromadu jeho knih. Nefungovalo to, protože na to, abych byla  toho, že bude psát do časopisu, který vedu, by musel skutečně umět psát - a taky být mít přemoudřelý a vlezlý. I když myslím, že už mu došlo, že mi do toho, jak ten časák vedu, nemůže kecat, a už vůbec ne před šéfem:) Od přítele jsem dostala novinky MF, které dostal on v rámi pracovní schůzku a nestál o ně. Takže mi je tak nenápadně nechal doma.
 
Největší radost mám z recenzních výtisků. Ještě na Světě knihy jsem si vyzvedla u Hostu Řád zlomených křídel, i když původně mi tu knihu nechtěli vůbec dát. A pak mi dorazily knihy, na které se strašně moc těším: Bez srdce, Poušť v plamenech, Fantastická zvířat a kde je najít, Náhradní kluk a Koruna. Jo, z těchto knih jsem upřímně nadšená:)
 
 Za poskytnutí recenzních výtisků děkuji Dětem noci a Databázi knih.
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář