Jdi na obsah Jdi na menu

30. 11. 2014
Knižní přírůstky za listopad 2014
 
V listopadu jsem se snažila krotit, ale nakonec hromádka knižních přírůstků čítá deset knih. Takže je to spíš hromada. Důvodem je to, že se mi tak zvláštně sešly recenzní výtisky.

 

1. Koupené knihy 

 chvastacka-1.jpg

Nejprve jsem zavítala do táborských Levných knih, kde jsem sehnala Jakobijánův dům. Tuhle knihu jsem si chtěla koupit už ve chvíli, kdy ji naskladnili poprvé, ale váhala jsem tak dlouho, až mi ji vyprodali. Pak jsem zamířila do pražských Levných knih, kde jsem sáhla po Vzpouře andělů. Tuhle knihu doporučovala Kath, tak jsem si řekla, že to zkusím.

 

chvastacka-2.jpg

 

Opět následovaly nákupy v antikvariátech. Čekáte ode mě ještě něco jiného? Jako první jsem si koupila Mrazení, na které jsem se chystala už dlouho. Letos jsem se do Maggie Stiefvater definitivně zamilovala, tak jsem se rozhodla dát šanci i její známé prvotině. V druhém antikvariátu jsem ulovila Hot Boys. Ty jsem tam měla vyhlídnuté několik měsíců, ale teď je zlevnily, tak jsem si je konečně pořídila. Myslím, že je to jeden z mála romantických a trochu erotických románů, který se mi líbí. Ne-li jediný...

chvastacka-3.jpg

A jako poslední jsem si koupila knihu, kterou jsem původně chtěla od Ježíška. Jelikož si knihy kupuji sama, tak jsem čekala, až naskladní všechno to, co potřebuji, abych nemusela do Dobrých knih dvakrát. A mezitím mi ji vyprodaly. Nakonec jsem mou vytouženou Rudou sfingu sehnala přímo u Baronetu, kde navíc byla se slevou 75%, protože se jednalo o poškozený kus. Žádného poškození jsem si nevšimla, akorát má maličko zažloutlou ořízku na horním okraji. Jsem šťastná jak blecha, že ji konečně mám doma!

 

2. Darované knihy 

 

Nic jsem nedostala:) 

 

3. Vyhrané knihy 

Nic jsem nevyhrála:)  

 

4. Redakční a recenzní výtisky

chvastacka-4.jpg

 

Recenzních výtisků se mi v listopadu sešlo víc než obvykle. Jako první dorazil redakční výtisk Milenky mého muže. Byla to poslední kniha, kterou jsem pro Domino redigovala. Pak mi postupně přicházely recenzáky. První dorazilo Probouzení, druhý díl trilogie Nejtemnější síly. Jsem na to zvědavá.

 

chvastacka-5.jpg

 

Poté přišlo Tajemství Morrowů, které se ale vinou České pošty válelo na poště čtrnáct dní, aniž bych o tom věděla. Jsem vůbec ráda, že jsem na to přišla náhodou dřív, než knihu poslali zase zpátky. Nevím, jak bych to nakladatelství vysvětlovala. Navíc se na knihu těším. Současně s ním dorazila i Posedlost, které vypadá úžasně, a já se na ni neskutečně těším.

 

A tady jsou všechny knihy pohromadě: 

chvastacka-6.jpg

 

 A tady máte slibované video, pokud se chtete podívat:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sima - Pekné kusky

30. 11. 2014 21:38

Skvelé video...hneď po pozreti som si hodila do wishlistu Hot Boys a moje knižne krasky najdeš na mojom blogu :) http://only-in-dreams.blog.cz/1411/mesacna-chvastacka-0-5-november

Suzanne - Re: Pekné kusky

1. 12. 2014 18:55

Děkuji. Hot Boy můžu doporučit, je to oddychové a zábavné čtení:)
Určitě se mrknu, díky:)