Jdi na obsah Jdi na menu

5. 12. 2015
Knižní přírůstky za listopad 2015
 
V listopadu jsem měla takové předčasné Vánoce. Knižíšek se asi sekl a navštívil mě dřív. Ba ne, celkový počet dvanáct knih zavinily recenzní výtisky, protože kromě těch listopadových mi dorazily i ty říjnové. Ale je fakt, že ještě dva listopadové recenzáky mi pořád chybí, tak doufám, že dorazí aspoň do Vánoc:)  

 

1. Koupené knihy 

 

chvastacka---listopad1.jpg

 

Mám pořád nákupní stopku, ale neberu to nijak striktně. Kdybych si koupila moc knih, nebudu jíst. Když si koupím málo knih, budu jíst. Aspoň trochu. Jednoduché. Takže jsem si nakonec koupila jenom jednu - Tetovaného od P. V. Bretta, kterého jsem la sehnala v antikvariátu za super cenu. A k tomu jsem vzala Konec léta od Danielle Steel za pár korun, jenž poputuje k babičce. Takové nákupy se mi líbí:)

 

 

2. Darované knihy 

 

 

 

Kde nic, tu nic:)

3. Vyhrané knihy 

 

 
Kde nic, tu nic:) Soutěží se sice konalo spoustu, ale já prostě zapomínám soutěžit:)

 

 4. Recenzní výtisky

 

 

A ano, listopad byl skutečně neobvykle bohatý. Troufám si tvrdit, že nejbohatší na recenzáky za celý rok. Ne, že bych se zlobila, samozřejmě:) Akorát teď musím rychle číst.

 

chvastacka---listopad2.jpg

 

Nejprve mi přišla hodně diskutovaná kniha Já, JůTuber. Vzápětí dorazil Dračí posel, druhý díl série Serafína, od Rachel Hartmanové a v patách mu byla Šeptající lebka, druhý díl ze série Lockwood a spol, od Jonathana Strouda, což byl rest ještě z října. Následoval obří říjnový rest v podobě ilustrovaného Harryho Pottera a kamene mudrců od J. K. Rowlingové. 

 

chvastacka---listopad3.jpg

 

Pak mi dorazil redakční výtisky Hotelu rozkoší od Mariny Anderson. Následoval Vidořád, druhý díl série Kostičas, od Samanthy Shannon, na který jsem se strašně těšila. Za ním se objevila další netrpělivě očekávaná kniha - a to Rudá královna od Victorie Aveyard. Následovala Vyvolená bohy - Smrtící dotyk, kterou mi omylem poslali už podruhé, takže ta poputuje do soutěže. Pak jsem si vyzvedla Půlnoční výprodej, druhý díl série InCryptid, od Seanan McGuire. A poslední listopadový den mi v e-mailu přistál Jackaby od Willama Rittera, na kterého se moc těším.

 

A tady se můžete podívat na video:)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucy Lillianne - *

5. 12. 2015 12:08

Krásná nadílka. Jen smutně koukám :-D

Suzanne - Re: *

12. 12. 2015 14:01

Děkuji, já budu smutně koukat na ty obří chvástačky v prosinci:))