Jdi na obsah Jdi na menu

11. 12. 2017
Knižní přírůstky za listopad 2017
 

prirustky---listotopad1.jpg

 

 
 
Myslela jsem si, že v listopadu už mi tolik nových knih nepřibude, ale omyl. Nakonec jich byla taková hromada, že se mi ani nevešly do záběru:) Snad mě omlouvá jen to, že mezi nimi bylo hodně knih, které nejsou pro mě, ale pro rodinu a přátele (ti nečtou můj blog ani nesledují videa, takže to klidně můžu ukazovat:)
 
 
Sama sobě jsem si koupila v Levných knihách Golema a džin v New Yorku a Bellman a Black. A taky polopracovní knihu Klasické pohádky, které má krásné ilustrace.  Pro mamku jsem koupila detektivky Výjimeční lidé a Pán ohně (i když toho Pána ohně si nakonec možná nechám - nevinný výraz:) Pro babičku už tradičně knihy od Danielle Steelové, na kterých si ujíždí.
 
Já sama jsem dostala na pracovní schůzce hromadu harlekýnek, které ale taky poputují z větší části dál. Od paní překladatelky jsem dostala knihu, které nepatří do beletrie, Nikdo vám nerozumí a co s tím dělat (třeba se vzdělám:) 
 
Pracovně jsem obdržela od nakladatelství Garamond novinky Smrt na podzimní řece (detektivka ze starého Japonska, yes!) a Číňan nikdy nelže, což je pokračování slavné série se Soudcem Ti (tu původní miluju, tuhle novou od jiného autora jsem zatím nepřekousla:)
 
Od Databáze knih mi dorazila Šlehačková oblaka (těším se) a vánoční romantika Polibek v New Yorku (třeba mi to vykouzlí nějakou vánoční náladu). Od Albatros Media mi dorazily dvě  velké knihy: Gemina a Van Goghova hvězdná noc. Děkuju:)
 
A video najdete zde:
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář