Jdi na obsah Jdi na menu

10. 1. 2015
Knižní přírůstky za prosinec 2014
 
V prosinci jsem nashromáždila devět nových přírůstků, což je taková moje klasika. Jelikož byly Vánoce, tak jsem si žádnou knihu nekoupila a pár knih (celkem čtyři) dostala. Kéž by to takhle mohlo být každý měsíc:)
 
 

1. Koupené knihy 

V prosinci jsem byla opravdu hodná, protože jsem si nekoupila žádnou knihu! Ano, zázraky se dějí. Nebo spíš nedějí, protože jsem si kupovala dárky k Vánocům, takže jsem měla toho nakupování spíš plné zuby a už jsem neměla potřebu utrácet ještě vlastní peníze.

 

 

2. Darované knihy 

 

chvastacka1.jpg

 

Pod stromečkem žádného knihomola nesmí chybět... knížky. Letos jsem si přála ale hlavně jiné dárky, takže jsem nakonec dostala čtyři knihy. Všechny jsem si moc přála a mám z nich obrovskou radost. První tři knihy jsem si chtěla přečíst už dlouho předtím, než vyšly v češtině. Nakonec jsem si ale na české vydání (ne)trpělivě počkala. Byl to Kostičas od Samanthy Shannon, Selekce od Kiery Cass a knihy ne-kniha  v podobě Destrukčního deníku od Keris Smith. Strašně se na ně těším. 

chvastacka2.jpg

 

To, že pod vánočním stromečkem každý rok najdu jeden thriller od Jeffreyho Deavera, už je tradice. Ani letos tomu nebyla jinak a čekal na mě Sběratel kůží, jedenáctý případ s Lincolnem Rhymem. A dodržela jsem i tradici a knihu během volna přečetla. Byla úžasná a já si v její společnosti svátky krásně užila. 

 

3. Vyhrané knihy 

No, možná se zázraky skutečně dějí, protože jsem v prosinci vyhrála. A to rovnou dvakrát. Akorát tu druhou knihu vám ukážu až v lednovém článku, protože jsem ji ještě nevybalila:) 

chvastacka4.jpg

 

Na blogu u Kath (který je mimochodem úžasný) jsem vyhrála nádherná Potrhaná křídla od Ruty Sepetys, na které se moc těším. Děkuji, Kath.

 

4. Recenzní výtisky

chvastacka5.jpg

 

Recenzní výtisky se mi v prosinci sešly čtyři. Vlastně tři, protože ten jeden patřil ještě do listopadu, ale neměla jsem ho ve chvíli, kdy jsem páchala Listopadové knižní přírůstky, zrovna u sebe. Tou knihou bylo Beze snů, druhý díl trilogie Starcrossed, od Josephine Angelini. Ta obálka je nádherná. Regulérním prosincovým recenzákem ovšem už je Kvílející schodiště od Jonathana Strouda. Knihu už mám přečtenou, takže se brzy těšte na recenzi. 

 

chvastacka6.jpg

 

Pak jsem dostala Magii na vzestupu, šestý díl urban fantasy série Kate Daniels, od Ilony Andrews. Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších sérii, takže se na ni ukrutně těším. A jako poslední kniha mi dorazila Prozřetelnost od Jamie McGuire. Nějak nevím, co od knihy přesně očekávat, tak jsem patřičně zvědavá.

 

A tady jsou všechny knihy pohromadě: 

chvastacka7.jpg

 

 A tady máte slibované video, pokud se chcete podívat:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mary-berry - Bez knih...

10. 1. 2015 17:46

Ráno jsem dočetla Beze snů a paráda. Nepřetržitou akci prostě miluju (milostné trojúhelníky naopak nesnáším). Jsem zvědavá na tvůj názor. :)
Kate Daniels všichni vychvalují a já jsem dosud nepřečetla ani jeden díl z té série. Snad o moc nepřicházím...
Selekce mi připomíná, že ji nechávám napospas prachu. To samé platí pro DD, který vypadá jako nový, ani oslí rožky nemá! :D
Kostičase ti závidím a k výhrám moc gratuluju. Zasloužíš si je. :)

Suzanne - Re: Bez knih...

10. 1. 2015 21:44

Tak to jsem na Beze snů vážně zvědavá. Chystám se na to už brzy.
Kate Daniels je skvělá série. První dva díly jsou stylisticky maličko slabší, ale od třetího dílu je to vážně paráda. Můžu jen doporučit.
Máš doma Destrukční deníček a nemáš ho ani trochu zničený?:) Na Selekci jsou taky hodně zvědavá, snad se k ní dostanu dříve než později:)
Za Kostičas jsem vážně ráda, už se na něj chystám takovou dobu.
Děkuji, nejsem si jistá, že si je zasloužím, ale každá výhra člověka potěší.