Jdi na obsah Jdi na menu

2. 1. 2016
Knižní přírůstky za prosinec 2015
 
 
V prosinci jsem byla hodná a nashromáždila jsem osm knih. Na to, že byly Vánoce, to není nic moc, ale já jsem s tímto počtem spokojená, protože jsem dostala knihy, které jsem si moc přála.  
 

 

1. Koupené knihy 

 

chvastacka---prosinec1.jpg

 

V prosinci jsem si žádnou knihu kupoval nechtěla, ale nakonec jsem neodolala výhodné nabídce. V antikvariátu jsem totiž ulovila za super cenu Nula stupňů volnosti od Jeffreyho Deavera. Jedná se o příběh Jamese Bonda, který jsem už četla a chtěla ho mít doma. 

 

 

2. Darované knihy 

 

chvastacka---prosinec2.jpg

 

Jelikož byly Vánoce, tak se mi tu pár kousků sešlo. Celkem pět, což je víc, než jsem čekala. Původně jsem si totiž myslela, že dostanu tak maximálně dvě knihy. Takže děkuju Ježíšku:)

Od mamky jsem dostala Zapadákov, čtvrtý díl ze série Kathryn Dance, od Jeffreyho Deavera. Deaverovy knihy jsou u nás (u mě) pod stromečkem už dlouholetá tradice, takže ani letošek nebyl výjimkou. Od kamarádky jsem dostala Píseň krve, první díl trilogie Stín krkavce, od Anthonyho Ryana. Tuhle knihu už jsem sice četla, ale chtěla jsem ji mít doma, protože plánuju re-reading. A od mamky jsem nečekaně dostala i druhý díl s  názvem Pán věže, na které se strašně těším:)

Od přítele jsem dostala knihu o Andym Warholovi a Od A k B a zase zpátky aneb Filosofie Andyho Warhola. Hlavně na tu druhou se opravdu těším. 

 

3. Vyhrané knihy 

 
Kde nic, tu nic:) Ve Vánočních knižním HOPu jsem sice vyhrála nějaké záložky, ale ty uvidíte až v lednu:)

 

 4. Recenzní výtisky

 

chvastacka---prosinec3.jpg

 

V prosinci jsem dostala dva recenzáky - a oba jsou naprosto nádherné. První byl Dárek z pravé lásky - Dvanáct zimních políbení a druhý Nocte od Courtney Cole. 

 

 

A tady se můžete podívat na video:)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář