Jdi na obsah Jdi na menu

7. 1. 2018
Knižní přírůstky za prosinec 2017
 

 

prirustky---prosinec1.jpg

 
Opakovaně jsem zmiňovala, že  v prosinci ty knižní přírůstky budou menší. Ups. Nakonec se mi sešlo plus mínus dvacet knih - přiznám se, že se mi to nechce počítat:)
 
Od Albatrosu jsem k Vánocům dostala Pod maskou lži a reading copy Čtenářky. Děkuju, na obě knihy se moc těším. Sama sobě jsem k Vánocům nadělila Poslední hodinu od Jeffreyho Deavera (to asi nikoho nepřekvapí), Má mě rád, nemá mě rád od Sally Thorne (to už jsem přečetla:) a Zloději snov od Maggie Stiefvater (ano, je to kniha ve slovenštině, snad tomu budu rozumět:) A k tomu jsem přihodila Kafe a cigárko, které jsem měla dlouho na wishlistu a konečně bylo ve slevě.
 
Od Harper Collins jsem dostala zase tašku plnou harlekýnek, takže ti, které zásobuju, se mají na co těšit:) Dostala jsem i jednu pracovní knihu: Tisíc bělošek od Jima Ferguse, které vyšly u nakladatelství Garamond. A taky mi dorazily dva recenzní výtisky: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii od Ladislava Zibury a A zrodí se píseň od Samanthy Shannon, což je konečně třetí díl Kostičasu. Těším se moc.
 
A video najdete zde:
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář