Jdi na obsah Jdi na menu

8. 11. 2015
Knižní přírůstky za říjen 2015
 
V říjnu jsem měla nákupní stopku. Jednou jsem ji porušila a koupila si dvě knihy. Přesto jsem jich nakonec nashromáždila jedenáct, devět papírových a dvě elektronické.  

 

1. Koupené knihy 

 

chvastacka---rijen1.jpg

 

Tenhle měsíc je s těmi počty složitý. Porušila jsem stopku jednou, koupila si dvě knihy a přesto jich tu mám pět. Dorazili mi totiž tři opozdilci ještě ze září: Stříbrné stíny a Rubínový kruh od Richelle Mead (konečně mám sérii Pokrevní pouta kompletní, jupí jej) a Mise zapomnění od Marie Dueňas. Nákupní stopku jsem porušila kvůli Skleněnému trůnu od S. J. Maas, který jsem nečekaně sehnala za dobrou cenu v antikvariátu (hurá). K tomu jsem přihodila Vánoční příběhy, sbírku čtyř romantických povídek. 

 

 

2. Darované knihy 

 

chvastacka---rijen2.jpg

 

Od přítele jsem dostala dvě básnické sbírky: Ze země zelených hor a Nebe mi pokrývkou a země polštářem od Li Poa. Čínskou poezii mám ráda, ale starokorejskou jsem nikdy nečetla, takže jsem zvědavá.. 

 

3. Vyhrané knihy 

 

 
Kde nic, tu nic:)
 

4. Recenzní výtisky

 

chvastacka---rijen3.jpg

 

Za říjen mi dorazily čtyři recenzáky, dva papírové a dva elektronické. Poměrně nízký počet byl zaviněn tím, že mi tři recenzní výtisky ještě nedorazily. Jako první jsem obdržela Hell Boys od M. T. Majar. Zase. Tuhle knihu už jsem totiž jednou dostala:) Pak mi přišla Vyvolená bohy od Melindy Salisbury. Dorazil mi taky e-book Okamžik všeho od Shelly King, na který se moc těším. A nakonec i Čtvrtá oběť od Petera Maye, která je ale taky e-book, takže vám ji nemůžu v rámci jedné fotky ukázat:) 

 

A tady se můžete podívat na video:)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rinoa - Hell Boys

11. 11. 2015 12:13

Ahoj, snad se neurazíš, ale jsem jen zvědavá. :)
Proč si vlastně píšeš o recenzní výtisk na knihu, kterou už máš? S tím bych se asi nikde moc nechlubila. :D

Suzanne - Re: Hell Boys

11. 11. 2015 12:52

Samozřejmě že si nepíšu o recenzní výtisk, když už knihu mám. Omylem mi ji poslali dvakrát, to se občas stane, stejně jako to, že třeba pošlou jinou knihu nebo na člověka úplně zapomenou.

"5 minut" s knihou - :)

8. 11. 2015 18:49

Tak přece ses Skleněného trůnu dočkala.. ;)

Suzanne - Re: :)

9. 11. 2015 21:29

Jojo, dočkala, dokonce dřív, než jsem čekala:) A opravdu se těším, až si ho přečtu:)