Jdi na obsah Jdi na menu

6. 11. 2017
Knižní přírůstky za říjen 2017
 

prirusky---rijen.jpg

 
 
V říjnu vyšla spousta nádherných knih a já už měla takové malé (spíš velké) knižní Vánoce. Celkem mi nakonec dorazilo 16 nových knih, i když ve videu tvrdím, že jich je 15. Úplně jsem totiž zapomněla na Hlasy, které už jsem měla aktivně na hromádce přečteno (a mimochodem oprávněně, protože jsem je skutečně přečetla - a byly skvělé:)
 
Pracovně jsem obdržela od nakladatelství Garamond dvakrát novinky Kruté příběhy sladké Francie, román Textil a ilustrované pokračování Dorotky a Čaroděje v Zemi Oz.  Na Humbooku jsem dostala VIP balíček, ve kterém byla reading copy Dívky z inkoustu a hvězd (které má krásnou obálku - ať už myslím tu pracovní, nebo tu finální). 
 
Od Albatros Media mi na recenzi dorazil Diabolik (young adult scifi jsem prostě musela mít), komiks Ubulená hromádka štěstí (roztomilost na n-tou) a nádherné ilustrované verze Harryho Pottera a vězně z Azkabanu a Fantastických zvířat (no, ty jsem musela mít každopádně!). Pořád se na ně nemůžu vynadívat. Od Dětí noci mi dorazila hromada knih, což omlouvá snad jen to, že tři z nich mi měly přijít už v září: to byl Plamen v temnotě (pokračování Jiskry v popelu, yes!), Říše bouří (á, těším se)  a Píseň zimy (většině lidem se to moc nelíbí, takže je velká šance, že já budu nadšená!). Kromě toho už mi za říjen dorazila Bouře a vzdor (druhý díl Griši aneb Je tam víc Temnyje?) a Tisíc kousků tebe (další ya se scifi prvky, ano prosím!) Od Databáze knih jsem dostala ty nebohé Hlasy, na které jsem tak nešťastně zapomněla ve videu (ale jinak je všemi deseti mohu doporučit!). A nakonec jsem si vyzvedla jeden z mých neočekávanějších knih tohoto roku, a to Magie spojuje od Ilony Andrews (za tu taky děkuji Dětem noci, moc a moc, protože tuhle sérii bezmezně miluju!). Tak a to je všechno vážení. Takhle to nezní tak strašně, že ne? Nebo jo?:)
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář