Jdi na obsah Jdi na menu

10. 9. 2015
Knižní přírůstky za srpen 2015
 
V srpnu jsem se rozjela a pořídila si celkem 14 nových přírůstků. Tento měsíc byl bohatý nejenom početně, ale podařilo se mi ulovit (a povětšinou výhodně) knihy, po kterých jsou hodně, nebo dlouho toužila. Tak to má být:) 

 

1. Koupené knihy 

 

chvastacka---unbox.jpg

 

Jako první tu mám nákupy z druhé ruky - jak jinak. Tentokrát úlovky z Aukra v podobě Profesora od Charlotte Brontë (ten teda nebyl zrovna levný  celá pohádka ve videu:) a První dojmy od Charlieho Lovetta. Po Prvních dojmech jsou hodně toužila a nakonec jsem se statečně vydražila za úžasných 87 Kč vč. poštovného:) A nakonec nákup z Databáze knih, kde jsou ukořistila Sto tisíc království od N. K. Jemisin. Recenzi si můžete přečíst ZDE.

 

chvastacka---clarkova.jpg

 

Dále tu mám - tradičně - nákupy z antikvariátu. Tentokrát Dámy z Grace Adieu od Susanny Clarkové a Sběratele kostí od Jeffreyho Deavera.

 

chvastacka---bratrstvo.jpg

 

A ještě jedny nákupy z antikvariátu: Bratrstvo run od Michaela Peinkofera a Bundori od Laury Joh Rowland. O Bratrstvo opět vyprávím pohádky ve videu:) 

 

chvastacka---seroprostor.jpg

 

A snad nejvýhodnější nákup celého měsíce: časopis pevnost společně s knihou Šeroprostor od Ann Aguirre za krásných 118 Kč. Ach. A k tomu jsem přidala knihu Záhada pavoučího domu od Enid Blyton, kterou jsem si koupila jako první, ale při focení jsem na ní málem zapomněla:) 

 

2. Darované knihy 

 

chvastakca---norrell.jpg

 

O tom, jak moc jsem chtěla knihu Jonathan Strange a pan Norrell a nemohla jsem ji nikde sehnat vyprávím ve video. Nakonec mi ji dal přítel k svátku, protože ji měl doma a já trošku (víc) žebrala:) 

 

3. Vyhrané knihy 

 

chvastacka---niven.jpg

 
Na FB u nakladatelství Yoli jsem vyhrála ARC výtisk knihy Všechny malé zázraky od Jennifer Niven, kterou jsem si chtěla hrozně moc přečíst. Děkuju:)
 
 

4. Recenzní a redakční výtisky

chvastacka---recenzaky.jpg

 

Konečně mi doputoval domů Ohniboj od Brandona Sandersona. Toho jsem dostala už v červenci, ale ségra ho s sebou vyvezla na výlet do Číny (a mě nechala doma, fňuk:). Na recenzi jsem dostala od Dobrých knih Hell Boys od M. T. Majar. Recenzi si můžete přečíst ZDE. A pro Děti noci mi dorazilo Šepotání od A. G. Howard. Jsem na to zvědavá a ta obálka je boží:) 

 

A tady se můžete podívat na video, v němž vyprávím ty pohádky:)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Noelia z Knižního ráje - Skvělá videa

24. 9. 2015 20:00

Ahoj, máš moc povedená videa, teď jsem jich několik zkoukla a musím říct, že mě opravdu bavila. Všechny malé zázraky mě taky lákají, ještě mrknu na tvou recenzi, několik názorů jsem už přečetla a pořád váhám. Měj se hezky :-)

Suzanne - Re: Skvělá videa

26. 9. 2015 19:06

Moc děkuju, jsem ráda, že se líbí:) Malé zázraky nejsou pro každého, já mám radši optimističtější knihy, ale jinak jsou dobré:)