Jdi na obsah Jdi na menu

10. 9. 2017
Knižní přírůstky za srpen 2017
 
 

prirustky---srpen1.jpg

 
V srpnu jsem očekávala tak průměrné knižní přírůstky, ale nakonec jsou z toho spíš mega přírůstky. Sešlo se mi tu totiž 21 knih! A to ještě jen v případě, že jsem to správně počítala, což není moc pravděpodobné:)
 
V Levných knihách jsem si koupila knihu Muzeum prazvláštních věcí. To už jsem četla někdy vloni nebo předloni a hrozně se mi líbilo. K tomu jsem přihodila Losing It, až mě zase někdy popadne touha po klišoidní romantice. V antikvariátu jsem ukořistila Čtvrtou oběť a Sál smrti, až na to, že jedna je v paperbacku a druhá v pevné vazbě:/ A k tomu sem přihodila ještě Pátou horu, kterou jsem četla asi před deseti lety a hodně mě zasáhla. Na Databázi knih jsem si koupila Nebeská tělesa a pak taky OTKU, kterou jsem četla vloni v létě a musela jsem ji mít doma.
 
Od mamky jsem dostala knížku Blíženci a od kamarádky jako opožděný dárek k narozeninám Velkého Gatsbyho. Jako "pracovní" knihy jsem v nakladatelství Garamond ukořistila Bezstarostnost, Myslí si, že je báječný, Diamant velký jako Ritz, Svatého rváče, Soudce Ti: Zelený čaj a arzenikem a Ohně bohů. Od nakladatelství Host mi dorazil e-book Hadohlavec, čtvrtý díl mých milovaných Čínských thrillerů. Od Martinusu zase povídková sbírka Letní dny a noci, které je takovým letním protipólem Dárku z pravé lásky, který jsem si naprosto zamilovala. Od Dětí noci jsem dostala Sníh nebo popel a od Databáze knih vytouženou Růži a dýku a k tomu Lásku mezi řádky a Po tvém boku. Romantiky totiž v poslední době nemám nikdy dost:)
 
 Za poskytnutí recenzních výtisků a e-booků děkuji nakladatelství Host, Dětem noci, Databázi knih a Martinus.cz. Za zásobu "pracovních" knih děkuji nakladatelství Garamond.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Orvokki - Antikvariát

10. 9. 2017 18:37

V akom antikvariáte nakupuješ, že tam majú aj HOSTovské knihy? :-)
Zisťujem, že strácam prehľad o nových knihách, skoro žiadnu nepoznám.
Ale zajtra skočím do Levných kníh pre Muzeum prazvláštních věcí.