Jdi na obsah Jdi na menu

8. 3. 2015
Knižní přírůstky za únor 2015
 
 
V únoru jsem si koupila pouze dvě knihy. Ano, jsem dobrá. Až na to, že mi jich celkem přibylo devět. A to mi ještě nějaké doma chybí. Ehm, jak já to dělám... 
 
 

1. Koupené knihy 

chvastacka--unor1.jpg

 

Skutečně jsem si koupila pouze dvě knihy. Diamantový trůn od Davida Eddingse jsem si totiž objednávala už v lednu a vypadalo to, že se mi ho nepodaří získat, protože mi ho poslali do špatné prodejny. Nakonec se to podařilo, i když až koncem února. Rovnou jsem si k němu v antikvariátu koupila i Spoutání magií, pátý díl Vampýrské akademie, od Richelle Mead.

 

chvstacka---unor2.jpg

 

Úklady a úskalí od Roberta Merle taky patří ještě do ledna. Tuhle knihu mi pro změnu zaštrachala na víc než dva týdny Česká pošta. A jako druhou knihu jsem si v únoru koupila Volání kukačky od Roberta Gailbraitha, které jsem sehnala na Databázi knih. Neskutečně se na ně těším.

 

 

2. Darované knihy 

 

chvstacka-unor3.jpg

 

Od přítele jsem dostala knihu Pan od Knuta Hamsúna. Byla to taková náplast na opravdu ošklivou hádku a následnou krizi. Příště by mohl zkusit třeba kytky, i když knihy jsou vždycky dobrý dárek:)

 

3. Vyhrané knihy 

 

Přestože jsem jednu knihu vyhrála, tak vám ji tu neukážu, protože mi ještě nedorazila. Tak až v březnu: )

 

4. Recenzní a redakční výtisky

 

chvastacka---unor4.jpg

 

Když jsem si šla vyzvednout do nakladatelství další zakázku, dostala jsem k tomu hned dva redakční výtisky. První bylo Ocelové srdce, první díl série Zúčtovatelé, od Brandona Sandersona (ve videu není, protože ho zrovna četla sestra) a druhé Čtvrtý vzadu od Timothyho Hallinana. To mi udělalo velkou radost.

 

chvastacka---unor5.jpg

 

Pak už tu mám klasické recenzní výtisky. Jako první dorazilo Svůdné nebezpečí, závěrečný díl Sladké trilogie, od Wendy Higgins. Má opravdu krásnou obálku. Jako druhý recenzák přišla Ospalá díra: Děti revoluce, což je knižní zpracování seriálu Sleepy Hollow. Ten je můj oblíbený, takže jsem na to hodně zvědavá.

 

A tady jsou všechny knihy pohromadě: 

chvastacka----unor6.jpg

 

 

 A tady máte slibované video, pokud se chcete podívat:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář