Jdi na obsah Jdi na menu

3. 10. 2015
Knižní přírůstky za září 2015
 
V září jsem byla hodná. Opravdu hodná, ale zase jsem dostala víc recenzních výtisků, takže z toho nakonec vznikla slušná hromada. Takže i když jsem se krotila, tak tu mám opět 10 nových přírůstků. 

 

1. Koupené knihy 

 

chvastacka---zari1.jpg

 

Koupila jsem si pouze tři knihy. Jako první jsem v antikvariátu ulovila Pouštní kopí, druhý díl Tetovaného, od P. V. Bretta. První díl mě nadchnul, takže jsem se rozhodla investovat do této série, která je pěkně drahá. K tomu jsem si vzala velmi levné Hry od G. B. Shawa. A nakonec jsem si na Databázi knih koupila hojně propírané Řeky Londýna od Bena Aaronovitche. Urban fantasy miluju, ale pořád mám pocit, že jsem možná měla investovat do něčeho jiného. 

 

 

2. Darované knihy 

 

 

chvastacka---zari2.jpg

Od autora jsem dostala Očarované kameny, což je sbírka básní doplněné fotografiemi. 

 

3. Vyhrané knihy 

 

 
Kde nic, tu nic:)
 

4. Recenzní a redakční výtisky

 

 

chvastacka---zari3.jpg

 

Zato tahle kategorie je nečekaně bohatá. Jako první dorazil redakční výtisk Tentokrát to vyjde! od Gila Legardiniera. Pak jsem od nakladatelství Metafora dostala Šógunovu dceru, sedmnáctí díl mé oblíbené série Sano Ičiró, od Laury Joh Rowland. A taky mi dorazila Zkouška věrnosti, první díl série Talon, od Julie Kagawy. 

 

chvastacka---zari4.jpg

 

Pak mi přišlo Líbali jsem se od Davida Levithana a na samém konci měsíce konečně i První od Kiery Cass. A nakonec tu mám jeden e-book - a to Výjimečné lidi od Petera Maye, na které se strašně těším a za ty děkuji nakladatelství HOST. 

 

A tady se můžete podívat na video:)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář