Jdi na obsah Jdi na menu

9. 10. 2017
Knižní přírůstky za září 2017
 
prirustky--zari.jpg
 
 
V září mi dorazila takové hezká kupička 10 knih. A skoro všechny byly laděné do podzimních barev. Teda, do podzimních barev... myslím tím šedou, tmavě modrou a zelenou. Prostě správná podzimní deprese:) Ale většina těch knih je prostě krásná.
 
Na blogerské merendě od Albatros Media jsem dostala reding copy Kaziměstů od Martina Bečana i s podpisem. A taky jsem ukořistila Dopisy, které nikdo nečetl - ale ty jsem vzala přímo pro vás do soutěže, tak snad vám to udělá radost. K tomu jsem dostali karty k Divotvůrci (jej) a svíčku Létám v knihách od Quacker Candle. Z té mám asi největší radost, protože svíčky miluju a tahle je vážně krásná.
 
Pracovně jsem obdržela od nakladatelství Garamond dvakrát novinky Oona a Salinger a taky sbírku povídek od A. E. Poea. Jako recenzní výtisky mi od Albatros Media přibyly Šest vran (á, na tohle se tak moc těším!) a Verum (no dobře, na to se taky těším), do Databáze knih Divotvůrce (taky se těším a ještě k tomu mám ty karty, jupí) a do Martinusu Dlouhé ticho (desátý díl Mercy, konečně!) a od autorky Molly Crow její kniha Element ohně: S vědomím konce (na to jsem hodně zvědavá).
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář