Jdi na obsah Jdi na menu

1. 4. 2014

  

  Toto měsíční meme pořádá Judit.

Cílem je, abychom zde představili knihy, které jsme si za uplynulý měsíc koupili, dostali je darem, vyhráli nebo jsme je získali jako recenzní výtisk.

_________________________________________________________________________

V březnu jsem si chtěla vynahradit poměrně hubený knižní únor. Dopadlo to tak, že mi do knihovničky přibylo dvanáct knih, což je na mě poměrně velký počet. Ne všechny jsem si koupila, tento měsíc jsem měla štěstí, takže se mi podařilo i vyhrát. A to dokonce hned dvakrát. 

1. Koupené knihy 

chvastacka-brezen1.jpg

V březnu jsem opět kralovala v nejrůznějších bazarech. Na Databázi knih jsem si koupila Krvavé koleno, pátý díl ze série s Anitou Blake. Byl to poslední díl, který mi chyběl (tuhle sérii uznávám pouze do sedmého dílu), takže teď mám pro své účely sérii kompletní. A ve slovenském antikvariátu jsem ukořistila Kl´uč od komnaty od Evelyn Anthony. V českém antikvariátu jsem ulovila Paní Říma od Kate Quinn, kterou jsem koupila opravdu za pár korun. 

chvastacka-brezen2.jpg

Pak jsem si na Aukru pořídila thriller Slepý strach od Hilary Norman. Poněkud mě dožrala ta ohavná nálepka, která prostě nejde sundat. V dalším antikvariátu jsem si objednala knihy Sladká jak krev od Petry Neomillnerové,  a Ženu pro třetího krále od Ludmily Vaňkové. Opět jsem neměla úplně štěstí, protože Sladká jak krev mi přišla v opravdu hrozné stavu. (Jestli tohle je dobrý stav, tak já jsem Matka Tereza).  

bez-nadeje.jpg

A nakonec jsem neodolala slevě na e.bux.cz, přestože jejich systém vážně nesnáším. Ale když jsem tam viděla e-book Bez naděje od Colleen Hoover za 49 Kč, tak jsem nemohla odolat. 

2. Darované knihy

Narozeniny mám až v květnu, takže si musím počkat:)

3. Vyhrané knihy

Ano, je to divné, ale já jsem něco vyhrála. A dokonce hned dvakrát. Možná jsem si tenhle měsíc měla vsadit Sportku. 

chvastacka-brezen4.jpg

V Bleskové soutěži u Teriskka Knižní zašívárny jsem vyhrála Jezdce časem od Alexe Scarrowa a Temnou akademii – Vyvolení od Gabrille Poole. Na Jezdce časem jsem se už dlouho chystala, takže je mám konečně doma.

 chvastackabrezen.jpg

A u Hanky a Martina z Naší knihovničky jsem vyhrála krásnou knihu Serafína – Příběh draků společně se záložkou a plackou. 

Všem moc děkuji, udělali jste mi obrovskou radost.

4. Recezní výtisky 

chvastacka-brezen.jpg

A nakonec mi přišly moje první historické recenzní výtisky pro Děti noci.cz. Mám tu Upíří žezlo od Moniky Šnaiberkové a Ohnivé srdce od Richelle Mead. Na Ohnivé srdce se patřičně těším, protože… je tam Adrian, že:)

A tady jsou všechny knihy pohromadě 

 chvastacka-brezen5.jpg

Co pěkného jste si v březnu pořídili vy? Můžete mi v komentářích zanechat odkaz na vaši Chvástačku (Měsíční shrnutí, nebo jak tomu říkáte:), ráda se podívám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Adelica z knižní louky - :)

1. 4. 2014 19:00

S Anitou to mám stejně jako ty. Doma mám 8 dílů, četla jsem jich 6, do sedmého a osmého se nehrnu protože se to ubírá dosti pokřiveným směrem a příběh zapadá to několikrát vyjetých kolejí. Začátky mám ráda. Taky si ty knihy odmítám kupovat s těma novýma příšernými obálkami, z těch mi je do pláče...

Suzanne - Re: :)

2. 4. 2014 18:18

Jsem ráda, že je na tom někdo stejně. Sedmý díl Anity se dá, ale už to není úplně ono. Ty staré obálky se taky hodně lidem nelíbí, ale mně přijdou docela dobré. Ty nové jsou otřesné, to souhlasím:)

Adelica - Re: Re: :)

3. 4. 2014 13:12

Vždyť ty staré jsou boží!!! To jsem ještě neslyšela, že by se někomu nelíbili... Ty nové jsou fakt.... škoda mluvit... Někdy si ty dva díly co mám ještě doma přečtu, ale chybí mi Anita z prvního dílu. Ah jo...

Suzanne - Re: Re: Re: :)

5. 4. 2014 16:13

Já jsem právě slyšela pár lidí, co se jim ty původní obálky nelíbili. Ale já je mám ráda:) Do toho sedmého dílu to jde, pak už to nejde vůbec:)