Jdi na obsah Jdi na menu

5. 7. 2014

  V červnu se mi Chvástačka zase trochu rozrostla – vinu na tom mají výhodné nákupy v Levných knihách. Žhavé novinky (které vás asi nejvíc zajímají) jsou zastoupeny pouze recenzními výtisky. Celkem mi do knihovničky přibylo třináct knih a já mám ze všech radost.

1. Koupené knihy 

chvastacka---cerven1.jpg

Konečně jsem sehnala Erebos od Ursuly Poznanski. Tuhle knihu jsem četla vloni v létě (místo toho, abych psala diplomku) a hrozně se mi líbila. Od té doby jsem ji sháněla, ale nechtěla jsem za ni zaplatit plnou cenu, až jsem ji konečně objevila v Levných knihách za 49 Kč. Hurá. K tomu jsem přidala Reinkarnovaného od M. J. Rose. Od této autorky jsem nedávno redigovala povídku a docela mě její koncept převtělování a prolínání přítomnosti s minulostí zaujala.

chvastacka---cerven2.jpg

Další nákupy z Levných knih. Tentokrát jsem si obstarala Čarodějku od Blanky Jehlíkové. Nedávno jsem si koupila Sabat, který na Čarodějku volně navazuje, takže teď mám tuhle dilogii kompletní. Kdo tuhle českou urban fantasy nečetl, ať to napraví. A Ready Player One od Ernesta Clinea jsem měla na radaru už pěkně dlouho, takže jsem ho tam nemohla nechat.

 

chvastacka---cervenec3.jpg

A během poslední návštěvy Levných knih jsem neodolala trilogii Lovkyně snů od Lisy McMann. Nejsou na ní nijak skvělé recenze, ale já jsem si ji chtěla přečíst už dlouho. Navíc takhle pohromadě vypadá skvěle:) 

chvastacka---cerven4.jpg 

Poté jsem zavítala do Dobrých knih, ale i tady jsem se držela pouze zlevněných titulů. Za 114 Kč jsem si koupila Tajemství berberského amuletu od Jane Johnson a Vládkyni koření od D. Ch. Divakaruni. Vládkyni koření mám rozečtenou a je skvělá.

2. Darované knihy 

Tento měsíc jsem nic nedostala.

3. Vyhrané knihy 

Ani jsem nic nevyhrála. 

4. Recenzní výtisky

 chvastacka---cerven5.jpg

Na recenzi mi dorazilo Proroctví od Josephine Angelini a Přivolávání – Nejtemnější síly od Kelley Armstrong. Obě knihy mě zaujaly už v originále, takže jsem na ně hodně zvědavá. A Proroctví má ve skutečnosti ještě hezčí obálku než na fotce.

chvastacka---cerven6.jpg

Poslední recenzní výtisk v podobě Červeného vrchu od Jamie McGuire. Autorka slaďárny Krásná katastrofa napsala příběh o zombících, taky vás to tak zaujalo? A k tomu ještě redakční výtisk Panenky od Mo Hayder, o kterou si již v brzké době budete moci zasoutěžit.

A tady máte všechny knihy pohromadě: 

chvastacka-cerven7.jpg

Co jste si za měsíc červen koupili vy? Dostali jste nějakou knižní odměnu za vysvědčení a zkoušky? Klidně mi dejte odkaz do komentářů, ráda se podívám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář